Wpis z mikrobloga

@czlowiek-stolec: mnie to wcale nie dziwi. Zwłaszcza na wykopie, gdzie posty " W.T. lubi azjatyckie penisy, pierd0lona szmata" przeplata sie z " ale bym wziął taką azjatke" i co drugi facet ma chińską bajkę w avatarze. Zdjęcia "orka" i wyzwanie tej biednej kobiety od dziwek przeplata się z zachwalaniem ukrainek, a wystawianie dziewczyn z tindera bo nie umawiają sie z kimś nieatrakcyjnym jest na zmianę z nsfw i postami o chodzeniu
  • Odpowiedz
Raz wszedłem na jej instagram i komentarze to były same 12-13 latki i niżej. Skoro taki lachociąg jest dla nich autorytetem to co z nich wyrośnie. Już współczuję 12-13 rówieśnikom męskim bo na żaden udany związek za kilka kilkanaście lat z młodymi teraz polkami nie mają szans.
  • Odpowiedz
Linkiewicz nikomu nie zrobiła krzywdy.


@Ohjeny: To, że ktoś jest patolą, nie znaczy, że ona też może być, bo wykop to nie jest całe społeczeństwo. Zwłaszcza ze względu na grupę docelową celebrytek, to tak robi tym dzieciom krzywdę, ale przekonają się o tym za kilka, kilkanaście lat.
  • Odpowiedz
@djtartini1: 100% racji. Młode naoglądały się na jej przykładzie jakie to mogą być wyzwolone. Że co chwila kupią sobie torebkę Louis Vuitton, że do kosmetyczki czy "na paznokcie" pójdą kiedy tylko będą miały ochotę. Kasą się nie będą liczyć i co? minie 18-nastka i zderzenie z szarą rzeczywistością i bezwzględną dorosłością i zonk.
  • Odpowiedz
@Ohjeny: @czlowiek-stolec: Nie chodzi tutaj o obronę rozwiązłości seksualnej, tylko ochronę praw kobiet. Quasi-męskie polskie incele oburzone są faktem, że Polki uprawiają seksy i to - UWAGA - z kim chcą! Wam nie mieści się to w spermiarkich łbach i najchętniej upaństwowilibyście kobiety. Jak mi was szkoda.
  • Odpowiedz
@Ohjeny: przypomnijmy sobie jeszcze o wciaganiu bialego proszku z siusiaka kolegi przy pomocy banknotu lub artyzm w niszczeniu mienia publicznego przy pomocy wątpliwie udanej "sztuki" graffiti, kultura osobista i ogól zachowań na poziomie goblina z Morii to rzeczywiscie niewinna i godna nasladowania postawa dla mlodych aspirujących dziewczyn XDDD
  • Odpowiedz