Wpis z mikrobloga

Ćpun i łgarz tłumaczy się znów z nakrycia jego leża. Stwierdza, że Sławek rozrzucił butelki w nocy i było widać samochód pomimo ciemności. I dodaje: To lasek koło parku. Parku Narodowego. xD Ktoś jeszcze, wbrew oczywistych dowodów ćpania kretyna w tamtym (i nie tylko) miejscu się na to nabiera? Poza pseudo tarapeutką (przypominam, że psychologia to nie nauka, a tym bardziej medycyna, żeby cokolwiek leczyć).
#kononowicz #patostreamy #majornadzis to #cpun
  • 38
  • Odpowiedz
@sw-walenty: Psychologia to nauka. Medycyna nie, bo to nie ma nic wspólnego z medycyną. Ale nauka pełną gębą. A tarapeutka to nie cudotwórczyni. Jak ktoś chce być menel to przecież nikt go nie zmusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sw-walenty: no jak nie jest nauką, nie bądź śmieszny Walenty, ja Cię proszę :) Psychologia to nauka badająca mechanizmy i prawa rządzące psychiką oraz zachowaniami człowieka. Od 1909 roku jest gromadzona wiedza empiryczna na ten temat. Więc nauka pełną gębą. Jeśli psychologia to nie nauka to medycyna też nie ;)
  • Odpowiedz
@sw-walenty: nie wiem skąd masz info ale psychologia ma metodologię. Jest to nauka społeczna... Ja kończę dyskusje tego pełno w necie i uważam że tabletek nie wziąłeś całe te i masz haluny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dizel81: no niby tak ;) ale z drugiej strony to pewnie jest tak, że jaśnie pani urzędniczka nie będzie się kalać pracą wykraczającą poza jej kompetencje. #!$%@?, że pacjent nie ma kolan i jest niszczony przez nitro, ważne że nie jest olkoholikiem, przynajmniej przez ten jeden dzień kiedy jest tarapia (a i tak nie zawsze bo wiadomo, zdarza się przeziębienie i kolejki w banku).

( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@kolonko: Skoro jest rozdrażniony bez kilku dni z nitro i coraz częściej wybywa, to chyba jakieś fizyczne uzależnienie też jest. Nie znam się na takich hardkorach, ale chyba nie ma na to żadnej procedury detoksowej. Po lobotomii i tak nie zauważylibyśmy różnicy w zachowaniu, poza tym, że by nie ćpał. ;D
  • Odpowiedz
@papciu: ci terapeuci to mają to gdzieś. Oni z tego żyją, te całe odwyki i terapie są nic nie warte, ale dzięki temu sporo ludzi ma pracę. Z alko czy innych używek wychodzi bardzo mało ludzi, dlatego dla mnie te terapie to bezsens bo są mało skuteczne, no ale to biznes. Gdzieś tych wszystkich po psychologii trzeba poupychać:)
Zresztą co taka terapeutka zrobi takiemu Strusiowi? Pogrozi palcem?
  • Odpowiedz
Gdzieś tych wszystkich po psychologii trzeba poupychać:)


@dizel81: Sedno sprawy. Astrologów [xD], telefoniczne wróżki, bioenergoterapeuci [xD], różdżkarze, jasnowidze, leczący raka witaminą C czy księża to samo. Jak ktoś lubi zabobony, ma szeroki wybór, ale tylko niektórzy są masowo wspierani przez państwo / korporacje [kołcze biznesu czy psycholodzy ruchu drogowego xD].
  • Odpowiedz