Wpis z mikrobloga

@WujaAndzej: Wujku, jeszcze na studiach muzyka elektroniczna to była moja codzienność i chociaż katowałam deephouse, nie pogardziłam też wszystkim innym, prócz trance'ów. Ale ta płyta stachurskiego z 2009 roku jest dla mnie tak samo "najlepszą polską elektroniczną płytą" jak the syntetic najlepszym polskim zespołem rockowym (w końcu gra na zacieraliach). Chyba, że trzeba ćpać, żeby to zrozumieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam serdecznie i też jestem zdziwiona,
  • Odpowiedz
@kaczek93: Spierdon 29lvl here tutaj, właściciel małego studia muzycznego na obrzeżach Warszawy. Biznes rodzinny, fucha po ojcu, jednakże nie mogę narzekać, gdyż lubię tę robotę. Niestety od lat kilku w biznesie jest coraz ciężej i nie mam pojęcia dlaczego. Wiem jednak jedno - ja i mój portfel nie zapomnimy przebiegu wydarzeń pewnego wiosennego dnia z 2009 roku.
Siedziałem w studiu tak jak zwykle, testując sprawność swojego sprzętu i ton wątpliwej jakości
  • Odpowiedz
@kaczek93: z komentarzy na yt XD

Ludzkie receptory nie są wystarczająco rozwinięte żeby to absorbować w boskim stopniu. To jest zwyczajnie zbyt dobre

Kto jeszcze przed miliardem wyświetleń?

Polecam po przesłuchaniu można odnaleźć swoje astralne ego i wpaść w czwartą gęstość. Otworzyło mi się trzecie a także 5 innych oczu oraz 3 ucho. #!$%@? srogo


MOI MILI, WKROCZYLIŚMY W NOWĄ ERĘ. TO JEST ERA POST-MUZYKI. OGŁASZAM ZAKOŃCZENIE MUZYKI, JUŻ NIC LEPSZEGO
  • Odpowiedz
  • 1
@WujaAndzej ech myślałam, że będzie to jakaś dyskusja, ale dobrze, że mi przyznajesz rację. Tylko nie obrażaj się, pamiętaj, że oprócz ganienia cię za robienie nielegalnych i nieładnych rzeczy to w gruncie bardzo cię szanuje xd
  • Odpowiedz
@banjo: no ale co ja mogę powiedzieć, nie mam ochoty się kłócić o opinię, ja kocham pana Jacka i nic tego nie zmieni

i o co się tu obrażać kaman, o muzykę? a szacunek za szacunek frajerstwo za frajerstwo
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: ja tez kocham Pana Jacka i ostatnio w grupce znajomych okazało się, że nikt nie zna płyty z 2009 roku, co spowodowało we mnie bezsilność :( :( jak mam tłumaczyć ludziom podstawy życia
  • Odpowiedz