Wpis z mikrobloga

Wczoraj reanimowalem czternastolatke po przedawkowaniu #narkotykizawszespoko bawiła się wraz z kolegami w pokoju obok gdzie siedziała babcia i nic nie wiedziała. Czy wy #!$%@? jesteście normalni? Ludzie z tego tagu powinni być zamykani w zakładach psychiatrycznych na oddziałach zamkniętych. Podejrzewam że chciała się spodobać nowym znajomym, z resztą i tak nie ważne bo już nie żyje, ale ich sprawiedliwość nie ominie. #zalesie #999
  • 142
@SanchezYZF o, to jak sama przedawkowalam to powinnam winić o to ten cholerny tag, bo mnie wciągnęli?
Uwaga, cpuny to nie zawsze ludzie wyprani ze skrupułów (już prędzej dilerzy).
Faktycznie, ten wiek jest #!$%@? i łatwo jest dać się namówić.
Osobiscie nie życzę nikomu tego cholerstwa.
I już czekam, aż ktoś obwini mnie o aborcję jakiejś randomowej nastolatki, bo przecież jestem kobietą i chciała się przypodobać całej trzodzie ludzi płci żeńskiej.
@WiFoN_xD tak wasza bo byla nie świadoma jake są konsekwencje, a wy cpuny zawsze szukacie kogoś zeby nie być samemu w tym guwnie.

Większej żenady jeszcze nie słyszałem. Mam nadzieję, że zamkną cie w psychiatryku albo innym zakładzie karnym, bo znając życie (pewnie będziesz się wypierac, jak typowy polack) pijesz, a przez takich pijących ludzie na drogach umierają, często nawet dzieci.
Wodeczki pijani kierowcy sami nie piją, a wy alkoholicy sami nie