Wpis z mikrobloga

Czy kojarzycie może jakieś tanie domki/hotele/hostele w jakiejś ciekawej miejscowości w Polsce? 100 za noc to maks za osobę. Dla osób raczej bez samochodu (ostatecznie pożyczymy).

Chciałabym jechać gdzieś na weekend pod koniec miesiąca z chłopakiem. Nad morzem i w górach jest dość drogo albo pozamykane. Kazimierz, Białowieża i Zamość chyba nie mają polaczenia kolejowego bo nic nie wyszukuje. Pragi nie znaleźliśmy jakoś okazyjnie.

#podroze #warszawa #lodz #poznan #krakow #lublin #gdansk #szczecin
  • 33
@daddyissues_: ja regularnie wynajmuje w Trójmieście mieszkania lub hotel i bez problemu za 200 zł / doba znajdziesz coś sensownego nawet 150 zł więc mieści się w waszym budżecie airbnb, booking jeszcze zniżki od Mirków można brać
@daddyissues_: W górach jeśli będziecie unikać pensjonatów i hoteli to w mniejszych miejscowościach można łatwo znaleźć noclegi nawet po 30zł/osobę w bardzo dobrych warunkach, lecz niestety samochód jest wymagany, bo np. na Podhalu komunikacja w postaci PKS i busów jest bardzo słaba
  • 0
@Misiu89 za osobę. Wtedy rozważamy jeszcze kogoś. Raczej da się znaleźć bo wynajmowaliśmy kiedyś coś takiego w okolicach Białowieży ale fakt, że dla 5 osób. Ale czasem przed sezonem też się trafi, kiedyś w maju na 3 dni trafił nam się domek za 50 zł za osobę a byliśmy we dwoje.
  • 0
@ElCidX Szukałam. Ta strona jest kiepska bo nie ma sortowania po cenie (przyjemniej nie widziałam) albo jak już jest coś fajnego to okazuje się że w tej cenie tylko w pokoju wieloosobowym, albo nie wiadomo czy to pokój w hotelu czy u kogoś na chacie.