Wpis z mikrobloga

Zrobiłam w czwartek industriala w profesjonalnym studiu i niestety, ale z jednej dziurki krwawi mi niemiłosiernie, do tego stopnia, że w sumie nie mogę nigdzie wyjść, bo od razu krew mi kapie na ramię
miał ktoś taki problem, jak sobie poradził? Napisałam do piercerki, dała mi jedną radę, ale nie pomogła, a mojej kolejnej wiadomości jeszcze nie odczytała a chciałabym normalnie funkcjonować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#piercing #kiciochpyta #pytanie #pomocy
  • 10
@wespazjan poradziła mi, żeby użyć kredy tamujacej krwawienie, a jak nie to ucisnąć przez około 1 minute oczywiście czystymi rękami, uciśnięcie pomogło na chwilę, bo po jakiś 5 minutach znowu zaczęło lecieć,
Zdjęcie mogę wstawić tylko to nie wygląda pięknie i nie wiem czy wstawiać tutaj bezpośrednio?
@Adzikowyadzik: Okej, widzę że bioplast, ale moim zdaniem kolczyk jest trochę za krótki. Do gojenia powinno zakładać się odpowiednio za duże. Przy górnej dziurce widzę strup. Nie uciska cię w ucho? Brałaś leki przeciwbólowe/piłaś alkohol/dotykałas kolczyka? Jeśli tak, to normalne, że krwawi, powinno przestać za jakis czas. Możliwe też że leżąc lekko podrażniłaś przekłucie. Czujesz jakikolwiek ból? Wydaje mi się, że jest lekko opuchnięte i to juz bardziej mnie niepokoi. Spróbuj
@wespazjan wydaje się za krótki, bez tego strupa na górze wygląda na normalną długość, próbowałam go odmoczyc, ale nie chce zejść dlatego nie robię nic na siłę narazie, ale generalnie nie boli, w sumie ani jedna ani druga dziurka nie sprawiają mi bólu Nie piłam alkoholu/kofeiny, dotykałam kolczyka siłą rzeczy podczas uciskania, ale zdezynfekowalam ręce, Zawsze jak leżę to na drugim boku, nawet nie próbowałam leżeć na tym samym Zaraz spróbuję z
@wespazjan na szczęście obyło się bez lekarzy, szpitali itd
Piercerka jak zobaczyła te wiadomości powiedziała, żebym przyszła do studia, mimo że jest niedziela, bo bardzo ją niepokoi takie krwawienie i pomogła mi, ucho nie krwawi i wygląda o wiele lepiej!
Ale dziękuję Ci za pomoc :)