Wpis z mikrobloga

Witam, witam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka wiadomość wysłana 5 dni temu (1 kwietnia), tylko że jakoś zwrotu na PP nie widzę... chyba trzeba będzie otworzyć spór na PP? Czy czekać? Może zrobili sobie prima aprilis? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To za drona niby wysłanego 11 stycznia, zamówionego 28 grudnia, z niby-numerem 16407416418949 za pośrednictwem European Railway Direct Mail, po którym nic się wyśledzić nie da... #banggood
Pobierz userprofile93 - Witam, witam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka wiadomość wysłana 5 dni temu (1 kwietni...
źródło: comment_mwGAvXj9RkSt0ULDte4dVSMrDovGZAm6.jpg
  • 8
@RzuwBuotny @PNEUMA40 : Doszło. Zamówione 28 grudnia, wysłane 11 stycznia, a dotarło... dziś, 2 maja! Bez jaj. Dobrze jednak wiedzieć, że to być może nie do końca wina sklepu. Nagle na banggoodzie zmienił się też numer śledzący na prawidłowy tzn. ten co mam na paczce, ale ciągnie się on od Niemiec, więc musi to być jakiś kolejny. Poprzedni nic nie pokazuje. Tu raczej ich błąd.
@RzuwBuotny, dokładnie - i przedmiot, i zwrot :D Uznałem, że zwrot pieniędzy jest całkiem uczciwym wynagrodzeniem takiego czasu oczekiwania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się upomną (pewnie nie) to może zwrócę, ale już połowę kwoty, a nie całą :P Najlepsze jest to, że o zwrot z miesiąc temu ich gnębiłem to mi go zatwierdzili zgodnie ze zrzutem ekranu, który dałem wyżej, ale wysłali tenże zwrot dopiero kilka
@RzuwBuotny dodam że dobrze, że ten dron w ogóle doszedł. Nie chodzi mi o to, że dostałem zwrot gratis, a o to, że wszystko co do tej pory od nich kupiłem doszło koniec z końcem. Tylko niektóre drobne pierdółki dochodziły dość długo, ale względnie regulaminowo, a do tych drobnych pierdółek doszedł teraz dron który zdecydowanie pobił rekord czasu oczekiwania ( ͡° ͜ʖ ͡°)