Wpis z mikrobloga

@Sagitarius Gomorra trochę padła ofiarą swojej nieprzewidywalności i braku szacunku dla życia głównych bohaterów. Nie da się wszystkich zastąpić tak żeby poziom zawsze był ten sam. Brakuje mi takiego Conte, Pietro lub Ciro bo to jednak były wspaniale zagrane i bardzo charyzmatyczne postaci. Obecnie tylko Gennaro może im równać, a jest tyle nowych bohaterów z którymi nie czuć więzi ze względu na ich krótkie występowanie, że mam nadzieje,że pogłoski o uratowaniu Conte
@Sagitarius: Co traci? Ciro miał swoją rolę w serialu, wypełnił ją, a poprzedni sezon zupełnie wyczerpał jego postać.

Mi się bardzo podoba ta seria. Mamy rozwój postaci, zwroty akcji, wszystko składa się w całość. Nie rozumiem też hejtu na Patrizię, świetna postać. Netflix powinien się zgłosić do Saviano, żeby napisał im kilka ról kobiecych, bo jak sobie porównam Claire z ostatniego sezonu HoC, i Patrizię, no to autentyczność i zasady... it's
@Sagitarius: Ale właściwie przecież przynajmniej od tych dwóch ostatnich sezonów te pierwsze 4 odcinki to były takie przypominające o głównych bohaterach i pokazujące głównych bohaterów, którzy są w określonym miejscu i czasie.

Historia z 3 odcinka była ciekawa, która wydaje mi się będzie miała dalszą część w przyszłych wydarzeniach. Podobnie jak historia Genny z Londynu. Tutaj też pokazał, że trudno mimo wszystko oderwać się od przeszłości.

@Wojt_ASR_: nigdzie nie hejtuje Pati bo wiem na kim jest ona wzorowana, piszę tylko że Ciro ciągnął ten wózek tak jak Grubas. Skoro odchodzi jedna z dwóch głównych postaci serialu to logiczne że produkcja coś traci. Oglądam dalej bo z Ciro czy bez i tak to jest topowy serial na skalę światową i smutne trochę to że tak mało ludzi udziela się pod tym tagiem.
@Sagitarius: Nie no pewnie, że brakuje Ciro, mi też brakuje, to była moja ulubiona postać, natomiast Saviano zrobił to, czego często nie robią scenarzyści amerykańskich seriali, i dał odejść głównemu bohaterowi w najlepszym momencie. Pewnie, że brakuje postaci z poprzednich sezonów, ale osobiście bardzo podobają mi się Patri, no i przede wszystkim przemiana Gennaro. Kiedyś #!$%@?łby Alberto, stracił hajs i tak by się skończyło. Teraz wiedział, że nie miał z tym