Wpis z mikrobloga

Gdzie w Rzeszowie dobrze, ale w miarę niedrogo wypiorę tapicerkę w aucie?
Przeglądnąłem parę ofert, ale 600 zł za pranie foteli i odkurzanie wnętrza w kompakcie to chyba trochę drogo bo taniej wyjdzie kupić używany odkurzacz do prania tapicerki. Co innego jakbym miał auto z salonu, a nie blisko 10 letnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajnie by było jakby można było od razu w tym samym miejscu wypucować auto z zewnątrz.

#rzeszow #motoryzacja #detailing
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veldrinn: na borowej jest zakład który się tym zajmuje mi za pranie civica kombi powiedział 350 zł, ale nie pamiętam ani dokładnego adresu ani telefonu. Się tam przejdziesz to zobaczysz szyld przy branie wiazdowej na posesję.
@veldrinn: Znajomek z samochodówki ma warsztat na Olbrachta, zaraz przy skrzyżowaniu z Lwowską. Motobracia to się nazywa, dwa sezony temu mi ogarniał auto. Dwie stówy wziął za umycie auta z góry na dół i ogarnięcie w środku, ale to nie było dużo mniej niż to, co ma w cenniku. Jak na taką cenę było w porządku, czysto i bez wpychania jakichś zapachów jak ze zwietrzałego Wunderbauma.
Na grouponie masz kod do zakładu gdzie za 130 Ci ogarną i jeszcze ozonowanie zrobią, sam się niedługo tam wybiorę bo auto 3letnie, ale już 100k więc pasuje zrobić.