Wpis z mikrobloga

Kurna no, co sie dzieje w tym santanderze? Wczoraj bankowosc internetowa nie dzialala (miala wrocic o 10 a wrocila po 13tej) a dzis trafilem na niedostepnosc blika (°° za czasow bzwbk nie bylo takich akcji tak czesto.

Pracowalem w innym banku i tam wdrozenia dzialy sie od 1 do 4 w nocy. I jak cos nie dzialalo po 5:00 to cale IT bylo postawione na nogi, bo sie pali. A w santanderze wyjebka totalna xD

#gorzkiezale #banki #bankowosc #santander #bzwbk
  • 11
@Matpiotr: no jak dla mnie bardzo ważne bo wszystko puszczam elixirem + mam konta w różnych bankach i z Santandera puszczam środki na te konta i mam je od razu dostępne a nie na kolejny dzień. Do tego za Santanderem przemawia ich obsługa (w iście zachodnim stylu) - ostatnio się pomyliłem i puściłem szybki przelew z 2 konta w tym banku (stary typ z płatnymi szybkimi przelewami ) z appki mobilnej
Inna sprawa, że w dzisiejszych czasach nie ma banków bez przerw technicznych


@Singularity00: wcześniej miałem konto w millenium. Może teraz mam takiego pecha, ale w millenium przez parę lat chyba tylko raz zdarzyło mi się trafić na przerwę techniczną gdy chciałem coś puścić w środku nocy