Wpis z mikrobloga

są ludzie na tym portalu, którzy głosują na PiS?


@JakTamCoTam: Pewnie, że są. Dlaczego akurat ta grupa idiotów miałaby nie mieć tu swoich reprezentantów?
Dziś byłem w przychodni medycyny pracy, tylu głupot na żywo ile wysłuchałem w poczekalni to już dawno nie słyszałem. Idioci są wszędzie.
  • Odpowiedz
...i ten ból dupy 27-latków, kiedy się okaże, że po urodzinach ich pensja netto spadnie o 1/5. Pojęcie "Club 27" nabierze nowego znaczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tymirka: Są już jakieś szczegóły z tej ustawy? Ciekawi mnie czy mnie łapie, bo niby mam umowę o pracę, 22 lata, ale z tego co słyszałem tylko pierwszy próg podatkowy (85k rocznie)
  • Odpowiedz
@PanKompromitacja umowa o pracę to związanie się z daną osobą, nie można jej tak po prostu wywalić, nie możesz rozpoczac się "elastycznie" w zależności od przeprowadzonych godzin - tylko liczbę godzin wpisaną w umowę a reszta pewnie na nadgodziny.
Sądzę że nikt nie będzie zatrudniał studentów na umowę o pracę do roznoszenia ulotek, czy call center na weekendy.
  • Odpowiedz
@Andrzej_mam_na_drugie no czyli trafione, patologia dostanie mój hajs ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja mam powyżej 26, skończyłem studia, nie mam dzieci, pracowałem na UOP, teraz mam JDG i nic mi się nie należy. :)
A Ci co kończą edukację na maturze, robią kaszojady i generalnie nie pomogą w rozwoju Państwa (umówmy się dziecko z biednej rodziny ma mniejsze szansze) dostają rybę, gdy trzeba dawać wędkę :)
  • Odpowiedz