Wpis z mikrobloga

Do tej pory miałem tylko androida i myślę nad przejściem na ios, wybór padł na Iphone Xr.
Ale cały czas mam wahania przez jego cenę. Więc są osoby które z androida przesiadły się na ios + ile czasu używają już obecny telefon? ( kupując za tą cenę mam nadzieję że przynajmniej 2 lata będę non stop zadowolony)
#iphone #android
  • 13
@lwonly: ja mam ponad dwa lata ios, wcześniej android i nie zamienię go na inny, chociaż czy xr jest warty? Ja bym szukał 8 plus lub x

Nigdy żadnej zwiechy i działa jak nowy.
@lwonly: mam 6 od czasu premiery, wymieniona bateria rok temu. Mam już inny model ale 6 używam w domu do YouTube, muzyki, stron ze śmiesznymi obrazkami itp. Używałem 3 i 3GS ale zachciało mi się większego ekranu, kupiłem coś z Androidem i po roku wymieniłem spowrotem na Apple
@lwonly: generalnie biorąc cokolwiek z serii X nie odczujesz większej różnicy, no chyba że niewielką w aparatach, każdy przy minimalnej uwadze będzie telefonem na lata. Ja wybrałam 8, bo bardzo lubię małe, poręczne przedmioty, a wszystkie alternatywy (na androidzie, wersje z plusami) kojarzyły mi się z patelniami