Wpis z mikrobloga

Tak zauważyłem, że najwięcej w przypadku strajku nauczycieli do powiedzenia mają osoby, które w szkołach były totalnymi tłukami którzy mieli problemy z tym, aby w przedszkolu przejść do rocznika wyżej. Albo totalne przegrywy, które były największymi ofermami i ofiarami w klasie. Nie zrzucajcie swojego #!$%@? na nauczycieli.

Hurr durr, nałuczycielom sie nie nalerzy to w klasie to mie bili inni i nałuczyciel nie reagował na to rze byłem tłukiem i #!$%@?.


Nie usłyszałem, ani nie przeczytałem jeszcze ani jednego komentarza typu "Jak sie nie spodoba to niech zmienią pracę" od osoby, która coś w życiu osiągnęła, a wiecie czemu? Bo dobrze wiedzą o tym, że w pewnym etapie życia już jest za późno na takie zmiany. Gdzie ma iśc taki nauczyciel dyplomowany? Do Biedronki? Po studiach, po podyplomówkach, po kursach, po 15 latach w zawodzie nauczyciela? No chyba #!$%@? nie. Bo to miejsce dla takich tłuków jak wy. Dla życiowych miernot. Pamiętajcie, że nauczyciel może pracować w Biedronce, ale kasjerka z Biedronki nie może zostać nauczycielem.

A druga sprawa, no spoko, pomyślmy, że nauczyciele #!$%@? tym wszystkim i poszli do Biedronki czy do Lidla. I kto bedzie uczył waszym bombelków? Kto pojdzie do pracy za 1900 zł netto na start, zeby użerać się z dziećmi, które na pierwszy rzut oka są upośledzone, a potem poznajesz ich rodziców i stwierdzasz, że to rodzinna cecha? Pewnie napiszecie "Szkoła prywatna i po problemie". Pozdro 600. W USA jest np. prywatna opieka medyczna, zobaczcie jaki procent ludzi jest bez opieki medycznej i jakie są ceny za podstawowe ubezpieczenie. Z prywatnym szkolnictwem jest to samo. Ludzie się zadłużają, żeby dziecko mogło się uczyć. Ale #!$%@?, wykopków stać. XD

#strajknauczycieli #strajk #nauczyciele
  • 48
zdradze ci sekret zielonko 3/4 wyczopków to w przeszłości gnębieni w szkole ludziki zwłaszcza lewacy. Mam nadzieje że pomogłem.


@S___T: To nie sekret. Wcześniej miałem tu konto z 10 letnim stażem, ale przez ostatnią aferę z pedofilami i wyciekiem z Wypoku usunąłem konto w #!$%@?.
w 100% się zgadzam! Każdy kto nie jest zadowolony ze swojej pensji powinien ogłosić strajk, przestać pracować i żądać 1000 zł !!!!!!!!!!!


@asd23434asd: W przypadku prywatnego przedsiębiorstwa możesz iśc do przełożonego i domagać się podwyżki. Nauczyciel nie może, bo pensja jest uzgodniona z góry, przez rząd. Rozumiesz różnicę? Już od paru lat były rozmowy, były prośby, a skończyło się tym, że najpierw powstały gimnazja, a potem z nich zrezygnowano i wiele
@asd23434asd: #!$%@?, chcesz normalnie dyskutować czy zachowywać się jak retard? Po stylu wypowiedzi wnioskuję, ze masz ledwo paręnaście, maks dwadzieścia lat. Ogarnij się dziecko.

Możesz iść po podwyżkę, nie dostaniesz? Masz możliwość zmiany pracodawcy zachowując swoje stanowisko. Nauczyciel nie ma możliwości, bo idąc do innej szkoły dostanie tą samą stawkę z góry ustaloną przez rząd.
Największą patologią jest to, że nauczyciel, który ma stopień nauczyciela dyplomowanego nie musi sie już dokształcać,
@Kapitan_BeniZ: nie byłam 'największą ofermą i ofiarą w klasie', nie miałam problemów z przechodzeniem z klasy do klasy. Nie jestem przegrywem, osiągnęłam coś w życiu i mam wysoki poziom wykształcenia. Fakt, nie stwierdziłam ani razu - nie podoba się, niech zmienią stanowisko. Ale nie popieram do końca strajku. Z różnych przeczyn. Tak więc nie generalizuj, że większość wypowiadających się przeciwników strajku jest miernotami - tak nie jest.
@uniQuee: Kolego, nie napisałem nic na temat osób, które nie popierają strajku i mają jakieś logiczne argumenty, które potrafią uzasadnić.
Zauważ, że największe szambo, łacznie z jakimiś inwektywami w stosunku do nauczycieli, wylewają osoby, które są, no nie oszukujmy się, mało inteligentne, co można nawet zauażyć na paru przykładach powyżej.
Sam napisałeś, że nie stwierdziłeś ani razu, że jeśli się nie podoba, to niech zmienią pracę. O ludziach takich jak Ty