Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #patologiazmiasta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rakcontent
W programie "druga twarz" pojawiła się taka Pani, która stylizuje się na elfa. Według większości komentarzy pod zwiastunem tego odcinka, który został opublikowany na #yt. To jej sprawa jak się ubiera i polacy to cebula i ogólnie mało tolerancyjny naród.
Teraz pytam serio k0rwa, chcielibyście żeby taka osoba np. obsługiwała wasz kredyt w banku ?, pobierała krew do badania ? wyciągała z pożaru ?
Ok mogę być tolerancyjny na zasadzie: nie szkaluje ale omijam bo po ch0j zadawać się z niedorozwojem z wyboru który ma mentalnie maks 8 lat ?
s.....4 - #bekazlewactwa #patologiazmiasta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpa...

źródło: comment_gZtoEhISdBmzZDn7dAp05XTVWcgS0NdL.jpg

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
@samuraj24 to, że ma tatuaże, czy ekstrawagancki makijaż oznacza, że nie będzie mogła dobrze pobrać krwi?

a niech sobie chodzi pomalowana jak chce, proste. Jeśli wykonuje swoją pracę dobrze i sumiennie, to mam wywalone na to jak wygląda
  • Odpowiedz
Według większości komentarzy pod zwiastunem tego odcinka, który został opublikowany na #yt. To jej sprawa jak się ubiera i polacy to cebula i ogólnie mało tolerancyjny naród.


@samuraj24: No i Twój wpis to potwierdza. Polska to taki smutny w ch*j kraj ze smutnymi ludźmi, dla których każdy przejaw indywidualizmu jest traktowany jak coś złego. To jakiś relikt czasów komuny czy co? Mentalność post-sowiecka dąży do idealnego ich zdaniem społeczeństwa jak
  • Odpowiedz
Teraz pytam serio k0rwa, chcielibyście żeby taka osoba np.[...] wyciągała z pożaru ?


@samuraj24: Jakbym potrzebował pomocy i wyciągnięcia z pożaru, to podejrzewam, że byłoby mi w cholerę wszystko jedno kto, byleby mnie wyciągnął ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
żeby taka osoba np.[...] wyciągała z pożaru ?

Jakbym potrzebował pomocy i wyciągnięcia z pożaru, to podejrzewam, że byłoby mi w cholerę wszystko jedno kto, byleby mnie wyciągnął ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@xfin: Tym bardziej, że elfka może mieć perki dobrane pod kontrolę ognia, i tym bardziej lepiej się sprawdzać w strażactwie niż nawet najbardziej wykwalifikowany człowiek-strażak.
Rimfire - > żeby taka osoba np.[...] wyciągała z pożaru ?

 Jakbym potrzebował pomoc...

źródło: comment_8odPwiXLmRHrzgReMeo3PPI5lJzwpANs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Teraz pytam serio k0rwa, chcielibyście żeby taka osoba np. obsługiwała wasz kredyt w banku ?, pobierała krew do badania ? wyciągała z pożaru ?


@samuraj24: Tak, serio miałbymw dupie, że mnie obsługuje laska stylizowana na elfa. Póki nie przeszkadza jej to w wykonywaniu zawodu i jest w stanie wpisać się jakoś w dresscode danego miejsca – mam to totalnie w nosie.
  • Odpowiedz
@samuraj24: "Normalni" jak chcą uciec od rzeczywistości to piją alko, biorą dragi, grają w gry komputerowe, czytają książki czy słuchają muzyki. Czasami znajdą osoby, które chcą razem z nią uciec na chwilę od rzeczywistości, i w tedy zabawa jest przednia.
Nowy etap eskapizmu, to angażowanie innych w swoją ucieczkę. Masz swój "odlot" i na bazie tego budujesz "mit wyjątkowości". Wyznawcy ekstremalnego eskapizmu starają się narzucić swoją wolę innym. Jeżeli ktoś nie
  • Odpowiedz
@samuraj24 no i masz normalne podejście. Czy spodziewałeś się usłyszeć na wykopie normalnej opinii? Skoro tu chodzenie jako elfka jest normalne, a chodzenie w sandałach i skarpetach to "xDDDD ale beka CHACHA"
  • Odpowiedz
@BySpeedy: kolejna osoba, która czytać nie umie - ja nie piszę w poście gdzie ona pracuje..........
tylko piszę, że skoro polska ma byc tolerancyjna to niech tacy ludzie zaczną pracować w zawodach "publicznych" dużo kontaktu face to face
- kasjer
- obsluga bankowosci
- pracownik poczty
- ratownik medyczny
Serio w imię czego mam sie godzić, żeby babka z przyklejonym rogiem "jednorożca" do czoła obsługiwała mój kredyt hipoteczny. Pewnie mam błędne
  • Odpowiedz
dla których każdy przejaw indywidualizmu jest traktowany jak coś złego


@Rimfire: No to jest kurna każdy przejaw indywidualizmu. Ktoś ma coś nie teges z głową to go poklepmy po ramieniu a nie sprowadźmy na ziemię. Potem pewnie będzie biegać po psychoterepeutach aby dowiedzieć się co jest nie tak. Nawet w tych lewicowych programach o metamorfozach takich freaków próbują przemieniać w stronę bycia mniejszym dziwolągiem.
  • Odpowiedz
@samuraj24: z moich obserwacji wynika, że takie "artystyczne dusze" rzadko kiedy pracują w takich przyziemnych zawodach. Znacznie większa szansa, że to będzie np. rzeźbiarka / malarka niż urzędniczka, stąd moje pytanie.


@MiQ27: Wydaje Ci sie ze tak jest, rzeczywistosc jest taka ze malarze czy rzezbiarze np mlodzi wygladaja jak studenci informatyki, a starsi jak Janusze w bomberce co ida na ryby.

Takie freaky najczesciej mocno odstaja od rzeczywistosci, tej rzeczywistosci
  • Odpowiedz
Serio w imię czego mam sie godzić, żeby babka z przyklejonym rogiem "jednorożca" do czoła obsługiwała mój kredyt hipoteczny. Pewnie mam błędne myślenie według was, ale nikt normalny, poważny, odpowiedzialny nie ubiera się tak i się tak nie zachowuje - to czemu ja mam takie osoby traktować "poważnie"


@samuraj24: No to jeśli dla Ciebie to problem to idziesz do innego banku. O co ten ból dupy? Nikt Ci nie każe się
  • Odpowiedz
malarze czy rzezbiarze np mlodzi wygladaja jak studenci informatyki,


@loczyn: no ale teraz to już chyba poleciałeś po bandzie. Aż tak źle chyba nie jest (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz