Wpis z mikrobloga

@Estetykatopodstawa Ja mam z kolei dominujące barki 10 lat sportów walk i siłowni wystarczyło żebym będąc młodym miał problemy z ubiorem i to nie tylko z górą, jestem niski i albo się łydki i uda nie mieszczą albo spodnie są zbyt długie i wyglądam jak debil, więc zostaje skrócenie ¯_(ツ)_/¯ Wiem co czujesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@cinematics: XD zacznijmy od tego, że kto powiedział że ja bym podjął współpracę z Tobą?
Po drugie nie potrzebuje mieć więcej klientów bo mam ich nadmiar a pomoc w rozwoju sylwetki innym to moja pasja, a nie sposób na zarobek. Stąd mam takie niskie ceny.
I nie wiem co w tym jest chamskiego, skoro ktoś mi sugeruje że jestem na bombie. Jeśli byś napisał pracę magisterską/doktorancka a Profesor by Ci powiedział
@Estetykatopodstawa: najgorsze co może być to koleś(szczególnie jak chodź na silke)+koszula z krótkim rękawem(która defacto jest zarezerwowana dla kurierów itd). Niestety wyglada się wtedy albo jak chłop ze wsi co z pola wyszedł na miasto, albo jakby się miało kompleksy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zdejm to i przestań przynosić wstyd osobom które chodzą na siłownie bo tylko utrwalacz stereotypy