Wpis z mikrobloga

#darkw #darkwarez #warez #pebx #exsite24 #torrenty #piractwo
@fenix_darkW:
Z tym abonamentem 20zl/msc tos wymyslil.. obawiam sie, ze to bedzie gwozdz do trumny darkw.

- Gdyby nie bylo torrentow a potrzebowalbym jakiś zagraniczny film czy giere to wole to pobrać z zagranicznych warezów gdzie bywają wygodne wrzutki na pojemne hostingi (mega,googledrive,anonfile itp) bez zbędnego czekania, logowania na jakies śmieszne premium konta czy konieczności generowania premium linków, w dodatku podzielone często na milion partów.

- Gdy potrzebuję jakiś polski warez np.film to po prostu szukam na prywatnych torrentach.
Jeśli ktoś się uprze na polskie produkcje i ma paranoję to zwyczajnie pobierze je z prywatnych trackerów. Nawet "typowy" jak to piszesz użytkownik ogranie wjazd na takowe skoro ogarnia rejestrację na warezach itd, aż tak skomplikowane to nie jest, nie wydziwiaj. Nawet jak nie trafi na otwarta rejestracje to niech już zaplaci za zapro, ale jest to wciąż jednorazowa kwota a nie abonament..

Z innych polskich warezow poza tymi ktore wymieniles są aktywne m.in. darkmachine, vorek czy sdcv, w sumie nie korzystam tylko zalegają mi gdzieś w zakładkach. Czasami wejdę jak ewentualnie szukam jakiejś książki (a i tak na ogol nie znajdę), poza tym torrenty pokrywają w 100% moje warezowe potrzeby.

Podsumowując - po co ktoś ma płacić abonamenty skoro za darmo na prywatnych można mieć co najmniej to samo (a częsciej jakściowo dużo lepiej), trochę sprawiasz wrażenie jakby po prostu torrenty zagrażały działalności darkw i stąd ta "nienawiść" do nich.
Rozumiem wygodę i bezpieczeństwo, jednak warez z założenia powinien być darmowy.
  • 15
@ubog: "Z tym abonamentem 20zl/msc tos wymyslil." - o borze..to po co stwierdzasz, skoro nie wiesz? Pytam człowieka, który twierdzi, że wie, a co ja mam robić dalej to ja jestem pewny, że wiem. Ale tu masz rację, (teorytycznie), "obawiam sie, ze to bedzie gwozdz do trumny darkw" jeśli download będzie płatny, to nawet nie ma sensu się tam logować.