Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk: Możesz przygotować sobie ciekawostki historyczne albo architektoniczne dotyczące Twojego miasta, a najlepiej miejsca, w którym się spotykacie.

Jedzenie jest też neutralnym tematem, jak się już dowiesz, co lubi, to możesz następne spotkanie zaproponować tam, gdzie lubi (albo tam gdzie Ty lubisz, też może być ok).

Filmy/seriale (wszyscy się śmieją, ale też każdy coś tam ogląda) w zależności od Waszych gustów mogą się fajnie rozwinąć. Też możesz jakieś ciekawostki poczytać.

Nowe
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Szkoda mi Ciebie. Próbujesz pajacować przed różowym, a spotka Cię brutalne zderzenie z rzeczywistością. Kiedy ty będziesz starał się ja czymś zainteresować to przyjdzie Chad napluje jej na twarz, a ona z mokrą dupą wybierze jego, a Ciebie nazwie nudziarzem z kompleksami... Imho nie warto pajacować dla różowych...
  • Odpowiedz
@Poliorketes: Nie pajacowałem przed różowymi ani nie zamierzam pajacować. Raczej właśnie zawsze zachowywałem się wręcz przeciwnie. A teraz próbuję się tylko dowiedzieć na jakie tematy najlepiej z dziewczynami gadać ale jeżeli rozmowa dla ciebie to pajacowanie to współczuję ci. Nie mierz wszystkich swoją #!$%@?ą miarą. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Powiem Ci coś zabawnego. Zainteresuje ją nawet opis srania na kiblu po warunkiem, że będziesz umiał to dobrze sprzedać... Jak będziesz gadać tak, że nie będzie dało się Ciebie słuchać to zmarnujesz nawet najlepszy temat...
  • Odpowiedz
@DoktorNauk ja nieraz zastanawiam się, czy ludzie tutaj serio są tacy #!$%@?, że krytykują wszystko.
Ja dla przykładu ostatnio poznałem jedną i mogę z nią gadać o wszystkim, filmy, seriale, książki, astronomia, nauka nieraz, jedzenie, memy, często opowiadam jakieś głupie moje sytuacje z życia xD
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: z większością to o niczym XD do mizogona mi bardzo daleko, ale gro lasek nie ma w ogóle zainteresowań. Jak mantra 'paznokcie, seriale, muzyka, film'. A jak się rozwinie np temat muzyki to polece klasykiem "jestem fanką Metalliki, ale znam tylko Nothing Else Matters" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DoktorNauk Jest jeden protip na całe życie - kobiety interesują przeżycia a nie fakty. Zamiast powiedzieć - gownaccini to potrawa południowej kalabri, powiedz ultra dobre i ostre to gownaccini, jak Ci smakuje? Co sadzisz o kalabri głupia #!$%@??
  • Odpowiedz