Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drakii: W tym jest rzecz, żeby w pamięci pozostały i pozostaną metodą kucia. Ciekaw jestem czy jestes w stanie powtorzyc szczegółowo fabułę obejrzanego filmu, a co dopiero słówka. Wątpię ¯\_(ツ)_/¯
@Kapella92 najpierw gramatyka i podstawowe słówka. Gramatyki nie unikniesz. Dalej uderzasz w artykuly- jest masa stron dostosowanych do danego poziomu no i oczywiście zwyczajne artykuły w gazetach. Do konwersacji można znaleźć nativea- też jest sporo stron z wymianą języków. Jak umiesz się zmusić żeby uczyć się sama to nie ma problemu żeby w domu ogarniać ale jeśli skończy się na 30 min raz na tydzień to nic z tego nie będzie. Dlatego
@Kapella92 pamiętam jak zaczęłam uczyć się francuskiego jak miałam 16 lat, pamiętam jak kupiłam słownik i byłam podjarana że mogłam go sobie poczytać ... Nie było wtedy takiego powszechnego dostępu do aplikacji, miliona stron, YouTube blogów filmów itd itd

Teraz, jest tyle możliwości że nauka języka to pikuś. Poszukaj metody która Tobie będzie odpiwwiadac, każdy przyswaja informacje inaczej !