Wpis z mikrobloga

XDDDDDDDDD co się właśnie #!$%@?ło
mój #rozowypasek uczy się w 1(prestizowym xd) LO w Białymstoku
nauczyciele przegłosowali dziś że nie dopuszczą uczniów 3klas do matury XDDD
ogarnijcie jaka imba, albo sprawę ruszy ktoś z góry albo podejdą najprawdopodobniej dopiero w terminie poprawkowym gdzie większość pożądanych miejsc na studiach będzie zajęta.
Nie ma to jak po polsku chcieć zacząć buntować się przeciwko rządowi a w efekcie jedyne osoby którym się zaszkodziło to właśni uczniowie xd

#licbaza #strajknauczycieli #logikarozowychpaskow #grazynacore #bialystok ##!$%@? ##!$%@? i trochę z perspektywy ambitnych uczniów #przegryw
  • 92
  • Odpowiedz
@Asterling: u niej w szkole tylko dyrektor i nauczycielka od WFu nie strajkują (dyrektor nie może) ale z tego co tam mówią to itak jest zawiązane jakieś porozumienie celem nie dopuszczenia nikogo do matury
  • Odpowiedz
@Qbanek1: zluzuj poślady i przyjmij do wiadomości że matury się odbędą na 200%, mam znajomka urzedasa w kręgach rządowych i mi powiedział że rząd ma w #!$%@? tych strajkujących bo są takie kruczki prawne że można ich załatwić z palcem w dupie, na razie się z nimi pieszczą ale jak przyjdzie co do czego to uruchomią odpowiednie przepisy i nauczyciele będą mogli #!$%@? zrobić ale matur nie zablokują, keep calm i
  • Odpowiedz
@Qbanek1: Taki cyrk, to jeszcze można bardziej go rozkręcić XD. Niech jej klasa napisze list do jakiś prawicowych mediów/ lokalnych pisowców albo jakiś katechetów z prośbą o pomoc ( ͡ ͜ʖ ͡) i potem tylko obserwować tą imbe dalej
  • Odpowiedz
@Qbanek1: Nie lepiej żeby wszyscy (łącznie z uczniami) poszli strajkować pod siedzibą premiera?
Rząd musiałby się ugiąć, dałby podwyżki , nauczycieli by dopuścili do matury, problem solved.
Ale oczywiście lepiej siedzieć na dupie i narzekać na złych nauczycieli.
  • Odpowiedz
@arek4444: myślę że każdy rozsądny polak wie że 3/4 nauczycieli to przegrywy i nieroby które wołają podwyżek bo czują się przepracowani po ciężkich 20h pracy w tygodniu XD
a tak poważnie to wystarczy że muszę pracować na 500+ dla patoli i mi osobiście nie widzi się ażeby rząd komukolwiek z budżetówki miał dawać podwyżki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Qbanek1: Ale jak wszystkich nie dopuszcza to przecież wszyscy będą pisać w drugim terminie i w ten sposób nikt nie będzie mógł złożyć papierów do szkół a tym samym miejsca będzie w ciul ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#!$%@? tych strajkujących bo są takie kruczki prawne że można ich załatwić z palcem w dupie,


@oskarn91: Zwykle jak ktoś używa takiego sformułowania, to nie wie o czym mówi.
  • Odpowiedz
@arek4444: No tak, lepiej dać się zastraszyć. Gdyby policjanci zaczęli straszyć ludzi, że wsadzą na dołek jeżeli nie dostaną podwyżek to też zachęcałbyś ludzi do protestu ramię w ramię z nimi?
  • Odpowiedz