Wpis z mikrobloga

Mireczki, dajcie kilka plusów ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzisiaj dowiedziałem się że żona z którą mieszkam już 5 lat się chce wyprowadzić. Od roku nam się nie układało, czeste kłótnie, spanie na kanapie w salonie, nie odzywanie sie do siebie przez pół dnia. Probowaliśmy chyba wszystkiego, ale mówi że sie po prostu wypaliło i chce ona odpocząc od wszystkiego. W dodatku często jeździ gdzieś wieczorami, tłumaczy że do matki, wraca zazwyczaj po 2-3 godzinach. Nie chce jej szperać w rzeczach. Dzieci nie mamy, kredytu też nie. Mieszka ze mną po prostu od 5 lat w moim domu. Najbardziej uderza mnie to ze gdzieś jeździ i zawsze mówi żebym sie nie interesował. #rozowepaski #malzenstwo #niebieskiepaski #przegryw
  • 81
  • Odpowiedz
@parogen: różnie. Chciała się wyprowadzić do #warszawa mieszkamy w #torun Spełnia sie w swojej branży, ja także. Może nie zarabialiśmy nie wiadomo ile, ale dobrze nam się żyło, mamy dom po moich rodzicach wyremontowany. Ona chciała się wyprowadzić do warszawa bo tłumaczyła że u nas jest nudno, nic się nie dzieje a tam to jest dopiero życie. Nie dawała sobie przemówić że bedziemy musieli na nowo szukać pracy, wynajmować mieszkanie albo
  • Odpowiedz
  • 72
@simsyletlansmisja mam wrażenie że te jej wyjścia mocno cie męczą.. Dobry ziomek powinien załatwić robotę. Lepiej mieć jasna sytuację niż domyślać się i żyć w niepewności. Powodzenia miras i wolaj jak się dowiesz czegoś!
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja:

Nie dawała sobie przemówić że bedziemy musieli na nowo szukać pracy, wynajmować mieszkanie albo brać duży kredyt oraz że koszty życia są wielkie


Ale wiesz, ze koszty zycia w warszafce niewiele sie różnią od innych miast? Roznica to mieszkania (ale jak rozumiem wy macie dom ktory mozna sprzedac i kupic mieszkanie w warszawie), drozsze uslugi typu kosmetyczka i restauracje. Reszta to samo.
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja: poznała jakiegoś warszawskiego brodacza i jej naopowiadał bajerę, a jako że może ma w sobie jakieś resztki godności, to chciała tego samego z Tobą, ale jest zbyt tępa (to w końcu tylko baba), żeby pojąć Twoje zdroworozsądkowe myślenie i system jej się zawiesił.
  • Odpowiedz
@DzikaMrowka: Zresztą ona chyba żyje w innej rzeczywistości. Chce pewnie już i teraz, nie wie że sprzedaż domu to nie transakcja jak w sklepie spożywczym. Dobrym pomysłem byłoby wziąć ten kredyt albo po połowie kredytu.
  • Odpowiedz