Wpis z mikrobloga

#tenis #orangesport

Oglądam sobie Orange Sport, i od razu po oczach bije pytanie "Czy uważam przegraną Radwańskiej za największe rozczarowanie w Wimbledonie".

Później komentarze Januszów:

Mam jedno określnie na ten mecz - tragiczny


Powinny się zamienić miejscami


Radwańska nigdy nie będzie pierwsza.

#!$%@?, ona grała z kontuzją. I tak, mimo, że ogólnie nie jestem jej fanem, ją podziwiam, że walczyła przez te 3 sety i była bardzo blisko zwycięstwa. Jeszcze kilka lat temu można było pomarzyć o awansie do ćwierćfinału, czy nawet 1/8 jakiegoś turnieju Wielkiego Szlema, a teraz ludzie narzekają, gdy na 8 tenisistów najlepszych tenisistów dwójka to Polacy...
  • 5
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: nie ma co komentować zdania januszy zawsze jest to samo: #!$%@?ł, #!$%@?ła, przegrali #!$%@? lamusy itp itd. Pasuje do każdej dyscypliny
  • Odpowiedz
@Mietu: No tak, ale mimo wszystko, jak ktoś jest kompletnie nieobeznany i po prostu chce zaczerpnąć opinii, to czyta te komentarze i myśli sobie jaka to ta Radwańska jest #!$%@?... Wiem, że oglądalnośc, ale #!$%@?... No niech będą jakieś granice.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: no ale janusze nie mają swojego zdania, przegrała to znaczy, że #!$%@? i tyle. A jak jeszcze w gazecie mu tak napiszą to już w ogole amen
  • Odpowiedz