Wpis z mikrobloga

@trollasek: Moge odpowiedziec na biezaco, bo wlasnie jestem w Czarnogorze ;) Jak masz mozliwosc, to wynajmij auto - umozliwilo mi zobaczenie wielu zakatkow, a jeszcze sporo zostalo i na pewno wroce. W kotorze zaparkowalem kolo motorowek i od razu pomyslalem - dam sie zlapac na turystyczny lep. Pro tip - jak wysluchasz oferty od goscia z motorowka, powiedz, ze sie zastanowisz, u mnie juz trzeci z kolei sam zaproponowal znizke -
jak wysluchasz oferty od goscia z motorowka, powiedz, ze sie zastanowisz, u mnie juz trzeci z kolei sam zaproponowal znizke - zamiast 30 euro od osoby, 20 za 3h tripa


@TripleICZ: mówisz o tych rejsach trwających 3h (jak np. TEN?)
dobrze wiedzieć, że można negocjować
jeszcze kayaki mnie interesują, mam nadzieję też coś da rade ugrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co do auta to jednak wypożyczać
@trollasek: Tak, dokladnie ten rejs. Mozesz sprobowac, nie gwarantuje Ci ze sie zgodza - wiadomo. Ja nie naciskalem, ale skoro juz trzeci koles z rzedu zaproponowal znizke to dlaczego mialbym nie wziac? ;) Zeby nie bylo - z tego co zauwazylem, w Kotorze na nabrzezu widzialem tylko dwie firmy, a zagaduje Cie po kolei pare osob. Oni stwarzaja tylko wrazenie konkurencji ;) Prawdziwa konkurencja jest pod wejsciem na stare miasto, jakis
@trollasek: Od razu Cie uprzedze, odleglosci w Czarnogorze robia sie spore kiedy uswiadomisz sobie jak dlugo sie jedzie miedzy konkretnymi miastami. Planuj to z wyprzedzeniem, bo sie mozesz zdziwic :) Z Budvy do Zabljaka (w okolicy wlasnie ta tyrolka) jechalem 4h. Swoim samochodem. A to dlatego, ze w wiekszosci jedziesz jakies 40-60 km/h. Wez pod uwage gdzie sie wybierasz i gdzie bierzesz hotel. Google maps wlasciwie calkiem niezle oblicza czas dojazdu,
@TripleICZ: Wiec jesli bedziesz bral busy to sprawdz ile trwaja trasy. Za to taksowki moga byc szybsze, bo mi zawsze siedzialy na ogonie i wyprzedzaly - mowie o trasach. Nawet jakas drobna dziewczyna w taxi mnie tak nekala na zderzaku a potem pocisnela po gorach, ze doszedlem do wniosku, ze to chyba najszybszy transport :P
@TripleICZ: Ja juz przez to przechodzilem, wiec napisze to tu, moze ktos inny bedzie przegladal tag czarnogora. Jak chcesz przywiezc alkohol, to obowiazuja inne limity jesli wnosisz cos na samolot. To nie unia i mozna wniesc do 5l alko na osobe, w max 2L butelkach, w bagazu PODRECZNYM. Tego dowiedzialem sie z wykopu i poczytalem troche na necie. Ale, ale. Na lotnisku jak zapytalem babke w informacji, to najwyrazniej nie miala
@trollasek: Ciesze sie ze moglem pomoc. Napisz potem jak bylo :) Ja jestem zachwycony i moglbym o Czarnogorze rozmawiac godzinami (chyba widac po dlugosci postow :P) i wlasnie zabieram sie za montowanie filmu z podrozy. Moj kolega zawsze tak robi po wyjezdzie i potem zamiast przegladac setki zdjec ma fajna pamiatke np kilkunastominutowa :) Wiec na wieczor z zona przy winie raz na jakis czas ogladaja filmy ze wspolnych wyjazdow. Wydaje
@TripleICZ: też kleje filmy, świetna pamiątka dla siebie a i jak znajomym chce pokazać to nie zanudzam tylko najciekawszym zlepkiem częstuje.
z czasem przychodzi, że trzeba dużo kręcić nawet 3-5 sekundowych filmików z różnych ujęć perspektyw aby było z czego skleić konkretny film
a więc powodzenia przy klejeniu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TripleICZ: elo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podrzuć filmik jak zmontujesz, robię dokładnie tak samo. ;) Możemy się wymienić filmami o Czarnogórze bo dla mnie póki co to top 1 jeśli chodzi o kraje w Europie. ;)