Wpis z mikrobloga

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas ruchać w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
Pobierz Rozbojnik_Alibaba - strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie ...
źródło: comment_Y1Q23bFnLo2Mt5aFtsnGKaMKOLiisWaC.jpg
  • 389
@Rozbojnik_Alibaba: według mnie, mogli strajkować we wrzesniu-listopadzie itd. uczniowie nie mogą być kartą przetargową. Wyobraź sobie, że musisz powtarzać rok/maturę pisać za rok. To strata roku życia ucznia, kto im to odda? Nauczyciele którzy zachowali się jak największe świnie i najgorszy sort człowieka nie klasyfikując ich i nie dopuszczając do matury? Według mnie, to co się #!$%@? ło działało na niekorzyść nauczycieli. Żaden maturzysta nie ma aktualnie szacunku do żadnego z