Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z okolic #tarnow #rzeszow #krosno #przemysl miałem się wybrać w wasze okolice na pierwszą część majówki.

Niestety pogoda nie zapowiada się najlepiej (ma padać od soboty do wtorku) i zastanawiam się co robić :D

Znacie może jakieś fajne nawiedzone miejsca, albo inne mało popularne atrakcje które będą dobre na deszczową pogodę?

Normalnie zostałbym pewnie w domu, ale umówiłem się z koleżankami z zachodniej polski, które już kupiły bilety na pociąg więc szkoda aby się zmarnowały.

#kiciochpyta #podroze #podrozujzwykopem
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MG78: zamek w Łańcucie w środku bardzo ładny oraz inne części należnące do zamku :) dodatko zamek w Przemyślu bardzo polecam. Z własnego doświadczenia polecam najpierw sprawdzić godzinę i czy ewentualnie nie ma żadnych eventow w tedy :) aha i jak Przemyśl to muzeum dzwonnictwa? Jakoś tak to się nazywa oraz usiąść i wypić kawę na ryneczku albo kupić kawę na wynos i pojechać na dwa punkty widokowe jeśli będzie pogoda
  • Odpowiedz
@cr6d: to jest teraz prywatna posesja, ktoś to kupił i tam mieszka.
@MG78: mieszkam niedaleko krosna, z rzeczy które przychodzą mi do głowy to ruiny klasztoru w zagórzu, tunel schronowy w strzyżowie, planuje kiedyś pojechać na "cmentarz wojenny nr 51 – rotunda" bo wg mnie to nieźle wygląda (od jasła w stronę gorlic jest szlak tych cmentarzy). w cewkowie, starych oleszycach i starym dzikowie są dosyć blisko opuszczone cerkwie. w
  • Odpowiedz
@MG78: przejedź się dolinami po wysiedlonych wsiach w Beskidzie Niskim. Za Krempną, na Rozstajnem droga na Nieznajową (da się dojechać, ale jednak lepiej dla samochodu, ostatnią część trasy zrobić na piechotę). Potem w Grabiu masz dwa cmentarze wojenne. Wracasz dwa km i skręcasz do Wyszowadki, jedziesz na Długie (tutaj jeszcze odbitka na Radocynę -stary budynek szkoły, cmentarz łemkowski i wojenny) - Czarne. Cała droga szutrowa, ale bez problemu przejezdna bez szkody
mozetakmozenie - @MG78: przejedź się dolinami po wysiedlonych wsiach w Beskidzie Nisk...

źródło: comment_fOi8Y3NFkAM2k2k9tYzSBncSoOsI6Qsn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz