Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy taki pierścionek jak na zdjęciu będzie ok na zaręczyny? Osobiście wolałbym tylko z diamentem ale mój różowy wiele razy sugerował że właśnie takie jej się podobają więc chyba pasuje jej taki kupić. Budżet mam do 2500 i tylko w aparcie podoba mi się pierścionek z innym głównym kamieniem niż diament. Tutaj jest to tanzanit. Patrzyłem na mniejszych jubilerów i nic mi nie wpadło w oko.

Drugie pytanie jeszcze ważniejsze, Jak się oświadczyć?! Za cholerę nie mam na to pomysłu a chcę to zrobić w najbliższy poniedziałek. Na pewno chce ją zabrać do #krakow #wroclaw ew. #zakopane (myślałem żeby zrobić to na Kasprowym ale kolejka akurat jest nieczynna). Dajcie jakieś pomysły bo kompletnie nie wiem... W restauracji to chyba tak #!$%@?, na pewno ją zabiorę na kolację do droższej restauracji ale gdzie się do #!$%@? oświadczyć? I jak? #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki pomocy!!

#zareczyny #bizuteria #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy taki pierścionek jak na zdjęciu...

źródło: comment_wvR0XwQVrRaMFrjTgY0SL7HAE4325XKe.jpg

Pobierz
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania: Pierścionek imo bardzo ładny :) We Wrocławiu jest Most Miłości, ogólnie taki most gdzie są kłódki zakochanych par, jak nie znajdziesz lepszego miejsca to pomyśl nad tym, bo w sumie dość romantyczne, takie oświadczyny i np załatwić sobie kłódkę z waszymi imionami i datą zaręczyn, i przypiąć ją po tym jak różowa przyjmie pierścionek :)
W sumie słyszałam jakiś czas temu, że mają te wszystkie kłódki #!$%@?ć na złom xD
@norepinefryna: to jest najbardziej oklepane miejsce jakie sobie mozna wyobrazic, klodki przypominaja cepeliade i troche skladowisko zlomu bo to wszystko rdzewieje i zostawia rdzawe slady. W dodatku to praktycznie centrum turystyczne wroclawia i do poznych godzin nocnych tam sa tlumy.
Jak tak wyglada romantyzm, to ja #!$%@? taki uklad.

No i op sie musi pospieszyc, most idzie do remontu i tak maja usuwac klodki.
@PurpleHaze: Wiedziałam, że ktoś się zaraz #!$%@?. Tak, ja uznałam, że to może być romantyczne, dla niektórych kobiet nie robi różnicy gdzie dostaną pierścionek, a miejsce kojarzące się z miłością jednak może być trochę w temacie, dlatego zaproponowałam. Jest wiele innych miejsc gdzie OP może to zrobić, więc tak naprawdę to jest tylko sugestia. PS Poczucie romantyzmu jest jak dupa - każdy ma swoje.