Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Studiował ktoś z was może na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu? W maju piszę maturę i miałbym kilka pytań do studentów uepu.
1. jakie są różnice między finansami i rachunkowością biznesu (wydział zarządzania), a finansami i rachunkowością (wydział ekonomii)? czy według was któryś z tych kierunków jest wyraźnie lepszy?
2. jak ocenilibyście poziom nauczania matematyki?
3. Czy jest jakiś szczególnie perspektywiczny i uważany za ,,lepszy'' kierunek pośród wykładanych? Wiadomo, że zarządzanie raczej odpada( ͡° ͜ʖ ͡°), ale chodzi mi raczej o takie kierunki jak finanse, audyt, inwestycje lub informatyka i ekonometria.
4. na czym polega kierunek prawno-ekonomiczny? teoretycznie raczej rozumiem, zastanawiam się czy nie jest tak, że to ani prawo ani ekonomia.
5. Jak wyglądają zajęcia z informatyki?
Jeśli ktoś ma jakieś opinie na temat #uep to chętnie przeczytam nawet jeśli nie dotyczą pytań powyżej. piszę z anonimowych bo nie mam konta a nie uśmiecha mi się podawać numeru telefonu:(.
#uep #poznan #korpo #korposwiat #studia #studbaza #matura #licbaza #finanse #ekonomia #big4 #audyt

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. sprawdź listę przedmiotów, to zobaczysz różnicę.
2. Analiza matematyczna jest ok, a ekonomia matematyczna jest trudna.
3. Informatyka w ekonomii to lipa, wiem z własnego doświadczenia - tu informatyka jest tylko dodatkiem, chyba, że coś się zmieniło w programie.
4. Pewnie to samo, co informatyka w ekonomii.
5. Siedzisz przed komputerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i robisz zadania, albo rysujesz ulotki w Corelu :P