Wpis z mikrobloga

Rodzice i znajomi mówili mi abym na czarno ścian nie malował, bo wyjdzie #!$%@? i za ciemno, a pokój będzie wyglądał jak piwnica. Początkowo wybrałem jaśniejszą farbę, ale nie byłem zadowolony więc poszedłem w czerń. Jak zwykle nikogo nie posłuchałem i... jak zwykle jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostało do zrobienia oświetlenie (widać na zdjęciu jak pięknie oświetla tylko pół pokoju) i sufit. Może za biurko walnę jakieś ledy aby lekko podświetlały obszar za monitorem. Za dużo nie chcę inwestować i remontować, bo za rok mam w planach wziąć kredyt na nowe mieszkani.

Tutaj wyszła nieco ponad ok. 1000zł - za farbę (100), gładź (50), dywan (300), komody i blat (ok. 700).

[ #remontujzwykopem | #mojapiwnica | #piwnica | #remont | #chwalesie ]
U.....e - Rodzice i znajomi mówili mi abym na czarno ścian nie malował, bo wyjdzie #!...

źródło: comment_MyYuB28cjwc5Nl7EQKPKwLSzdtnWbB6I.jpg

Pobierz
  • 62
@Mirinovsky: Prasa pocztą idzie i raczej w pokoju jej trzymał nie będę :P Kwiecień to miesiąc inwestycji z racji założenia działalności. Zawodowo jestem grafikiem, pracowałem w kilku drukarniach. Stąd Summa, bo pracowałem na takiej samej, ale większej wersji (która kosztuje 3x więcej niż moja). Póki co na samym początku obsługuję kilka restauracji i mam kilka zamówień na naklejki, etykiety itd. Nie mam jakiegoś ogromnego doświadczenia, ale ogarniam dobrze temat i bez
@Mirinovsky: Ja mieszkam w mieście ~20k ludności i lokalnie obsługuję dwie restauracje (w których zazwyczaj piłem alkohol więc dobrze mnie poznali ( ͡º ͜ʖ͡º)). I robię na razie próbne zlecenia dla jednej z dużych firm z Wrocławia. Jeśli uda się z nimi nawiązać stałą współpracę to będzie to naprawdę świetna okazja do rozwoju. Nie ograniczam się do regionu, ale szukam klientów w całej Polsce. To taki
@booolooo: Jak będę kupował mieszkanie w przyszłym roku to chcę sobie zrobić własne biuro/gabinet i zrobię mniej-więcej w takim stylu jak pokój aktualnie. To był taki eksperyment w starym mieszkaniu aby zobaczyć jak wyjdzie i jestem bardzo zadowolony. Lubię ciemne kolory, ale salon już bym zrobił jaśniejszy, bo mimo wszystko jestem bardzo społecznym człowiekiem i lubię jak zaglądają do mnie znajomi, a nie każdy dobrze się czuje w ciemnych pomieszczeniach. Bardzo
U.....e - @booolooo: Jak będę kupował mieszkanie w przyszłym roku to chcę sobie zrobi...

źródło: comment_vGAja8GmNBAlXN5gPGATo37VQeUxURBc.jpg

Pobierz
@UberKatze: No ja mam plan zrobić pół na pół czarny/biały. Jak nie wyjdzie, to przemaluje i tyle ¯\_(ツ)_/¯

Nigdy w życiu nie widziałem u nikogo czarnego ani sam u rodziców nie miałem