Wpis z mikrobloga

@WujaAndzej kiedyś to się po 7 pod rząd walilo i było spoko, a teraz to eh
Pamiętam jak koledze dałem 4 walnąć, to nie mógł wstać i mówił, że grawitacja razy tysiąc i nigdzie nie idziemy xD ahhhh
  • Odpowiedz
@WujaAndzej to chyba ja właśnie byłem tym twoim kolegą xD
Ehhh, chciałbym znów akat czuć się spoko po paleniu, ale nie będę próbować, pół roku przerwy minie, to spróbuję jeszcze raz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Upadek: widzisz, akat nie wszystko jest takie jakby Ci się wydawało
Nie pale od ponad 3 miesięcy już, przez ostatnim razem miałem też jakiś miesiąc przerwy, a jednak jest jak jes
  • Odpowiedz
@Upadek: ja sobie bez żadnych przygotowań zrobiłem ponad dwa miechy przerwy, nie przykrzyło mi się. Ziułko to jednak ziułko, chyba nie mam predyspozycji żeby sobie nim krzywdę zrobić, a odstawić jest banalnie łatwo.
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD Mam podobnie. Palę mikro dawki w porównaniu do tego co dawniej i to raczej dość lajtowego niekomercyjnego. Pierwszy bardzo delikatny blancik po długiej przerwie- super relaks i uczucie jak z początku przygody z jaraniem. Później małe ilości i również podobnie. Dwa dni temu nasypałem nieco więcej do blanta(ten sam sort), ale też w sumie śmieszną ilość. Takie samo s&s i zamiast chill outu to raczej stres.
Najgorsze, że raz działa tak,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Upadek: @WujaAndzej: ja to akat z uzależnieniem psychicznym problemu nigdy nie miałem, nie ważne czy to był prąd, piguły czy nawet śmieszna kodeina
Piguły jadłem ostatnio 30 grudnia, nie licząc ostatniego candyflipa
Prądu też dawno nie brałem, po prostu nie mam takiego jakiegoś parcia na coś, a jak widzę, że coś mi nie służy, albo mam jakieś większe chęci na coś, to se odpuszam, a na pewno te rzeczy, które
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: ja też źle się czułem po paleniu na tyle że przerz ponad rok zielsko mi obrzydło i nie paliłem wgl w końcu ktoś mnie poczęstował #!$%@? no i jak jarałem wtedy to z takim niesmakiem że zaraz będzie źle, no i było zajebiście jednak no i wtedy wróciłem do jarania( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz