Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WhiteRaven12: @lakukaracza_: @GaGu: podbijam, dla mnie poprawny, miło się oglądało, ale przy IW wyszło miałko. Bracia chyba sb za wysoko postawili poprzeczkę. Kurcze, nie mam w głowie ani jednego momentu wow. No ani jednego, żebym zaniemowil, null. Trochę to smutne.
@Bachal w IF efektem wow było wejście Thora, rzut toporem w Thanosa z wszystkimi kamieniami, który o dziwo był słabszy niż teraz, a Thor miał superskilla.
Walka IM z Thanosem, rzut planeta.
A end game to co, ostatnia walka. - cap, tony, thor vs thanos, + to pstryknięcie Tonego, bo na pewno Cpt Marvel i jej wejście z dupy nie było efektem wow. ;P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GaGu: narobił dużo szumu, ale w sumie nikt nie wie po co xd no okej, cap dowiozl rzucając młotem i tarcza i odbijając wszystko na raz. To było zacne akurat
@Focalor: ale to nie działa w ten sposób, on przenoszac sie w przeszlosc stworzyl nowa linie czasowa i nie moze sie w niej spotkac ze swoimi kumplami. Jedynym sposobem zeby ten Cap spotkal sie z tym Bannerem i reszta to powrot przez portal. cala historia od IIWŚ do naszych czasow juz sie wydarzyla i byl w niej jeden Cap
@WhiteRaven12: zdaje sobie oczywiście sprawę, że moje rozwiązanie może być głupie i pozbawione sensu, nie chcę tutaj za wszelką cenę udowadniać że ja mam rację xD, już się biorę za oglądanie filmu