Wpis z mikrobloga

Hej Mircy. Mam maile na nazwa.pl ale niestety jak chce wysłać gdziekolwiek maile to trafiają do czyjegoś spamu jak wysyłam na gmail. Niezależnie czy do znajomych czy do siebie czy gdziekolwiek. No przecież nie będę za każdym razem prosić klientów żeby sprawdzali spam i dodawali do białej listy :/

Miał ktoś kiedyś taki problem? Macie jakiś pomysł jak to naprawić?

#gozkiezale #serwery #nazwapl #poczta #nazwa #kiciochpyta #pytanie
  • 14
@darek-jg: zdaje sobie sprawe.. ale mam już maila jednego na nazwa.pl podanego klientom n i tak dalej.. na początku nie było problemu ale od jakiegoś czasu zaczął trafiać do spamu. Zaznaczam że nie wysyłam spamu. składam zapytania ofertowe do klientów za ich zgodą.. poza tym nawet jak sam do siebie na gmaila wysyłam to to samo
@Wolvii: spamerzy również tam używają, niby po zgłoszeniu ich blokują, jednak później znowu wrócili. Więc czarne listy wywalają skoro e-mail wygląda jak reklama, z opisu nie wiadomo co to za "zapytania ofertowe", wielu spamerów właśnie tak podpisuje swój spam, mimo że zgody nie mają. Normalne, że nikt w to już nie wierzy, tak samo działają filtry.
@wkto: może źle się wyraziłem. Wysyłam ofertę na maila po wcześniejszym przedstawieniu jej osobiście. Zazwyczaj z załącznikiem PDF około 4MB. Na poczatku nei było z tym problemyu. Teraz nawet mail bez załącznika jest traktowany przez gmaila jako spam :/