Wpis z mikrobloga

  • 6
@Rozbojnik_Alibaba mnie raz na "free item trim" przerobił koleś w #runescape ale się szybko ogarnąłem i w minute odzyskałem postać i go spotkałem a on zdziwiony jak to zrobiłem? Wkrecilem go, że mam znajomego GMa i żeby uważał to koleś się osrał i jeszcze mi itkow dał na przeprosiny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rozbojnik_Alibaba: to jest nic, ja kiedys znalazlem poradnik jak napisac keylogger do tibi, napisalem go nie dokonca rozumiejac co robie , ale jakos poszlo, po czym nie majac do kogo go wyslac sam go sobie odpalilem na kompie.
#!$%@? mi caly pulpit jakimis systemowymi okienkami i tak co restart,nic sie nie odpalało i musialem caly system stawiac od nowa, na tym zalonczyłem moją kariere hakera.
  • Odpowiedz
  • 0
Kiedyś się hakowalo pamiętam jak przez jakiś czas w darmowej wersji był Uane's keylogger który był jednym z lepszych na tamten czas + - 7 lat temu kiedyś na maila przyszły passy loguje się a tam koło 80cckow i full outfit 120rpka oczy mi się zaświeciły, ale gorzej z przeniesieniem tego na innego chara, chyba parcela wysłałem na nową postać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mnichpanda95: Moi znajomi wpadli na pomysl zeby postawic OTS'a do Tibii w celu wykradania hasel.
Koniec konców opłaciło im się bo pare kont steam i jakiś maili mieli, a jak mieli maile to i konta na metinie i innych mmo :D w sumie z 50 kont mieli. Jakby ktoś to zgłosił to chyba przypał konkretny by mieli.
  • Odpowiedz