Wpis z mikrobloga

@JanuszekMariuszek: godło orła z korona za 5 zł brałbym i niezastanawialbym się ;) tam w oddali tez widzę chyba pas na brzuch do podnoszenia ciężarów wiec 5 zł to tez okazja dla kogoś kto chodzi na silke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Reszta szmelc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epll: oni nie wiedza co sprzedają... a 99% to śmieci. Ale jak wiedzą, co sprzedają to wyceniają to jak debile - dużo za dużo. Kiedyś podobała mi się brązowa lampa,, myślę sobie: warta z tysiaka, pewnie zakrzyczy 250zł, zbije do 200zł i wezmę; pytam się a gość mówi 2000zł...XD
  • Odpowiedz
@Kapitan-Planeta: No ta ale czasem perełki są. Raz dla jaj się tam przeszedłem ze starym to też tanio kupiłem część do auta która normalnie chodzi koło 200 a tam chyba 30 dałem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpawaczPolimeru: obrót gotówką. Nikt nie sprawdza co sprzedałeś więc notujesz sprzedaż kilkunastu rzeczy podczas gdy sprzedałeś nic. Przemnóż to przez kilkudziesięciu sprzedawców i masz pralnie brudnych pieniędzy. Czy wszędzie tak jest? Nie, ale w wieku miejscach tak. Wszędzie gdzie masz obrót gotówkowy i brak kasy fiskalnej pierze się brudne pieniądze.
  • Odpowiedz
@silentpl No ale poprzez brak kasy fiskalnej i obrót większą gotówka proceder staje się nielegalny, prawda? Wiec jak można prać pieniądze skoro dalej pozyskane są w nielegalny sposób?
  • Odpowiedz
@silentpl pranie brudnych pieniędzy nie polega na handlowaniu śmieciami na stadionie :D a na legalizowaniu zazwyczaj dużych kwot w sposób ciężki do udowodnienia np. w branży usługowej lub rozrywkowo gastronomicznej
  • Odpowiedz
@JanuszekMariuszek: Nie chodzisz na giełdy widocznie skoro nie wiesz. Ludzie często nie wiedzą co sprzedają na takich stoiskach, dlatego można fajne rzeczy trafić. Raz z takiego targu kupiłem 100% sprawnego PSX za 50zł, innym razem prawie nowego walkmana za 20zł. Inna sprawa że niektórzy żądają nie wiadomo jakich pieniędzy za złom.
Zawsze jak jestem na moje giełdzie (Kraków) to przeglądam sobie co ktoś ma i czasami są bardzo fajne rzeczy i
  • Odpowiedz