Wpis z mikrobloga

Generalnie chciałbym wiedzieć czy to jest uczelnia dla bogatych dzieci, czy rzeczywiście naprawdę dobrze tam uczą i chcą żebyś się czegoś nauczył. I ewentualnie coś o kierunkach
@skrzypsonek: Są bogaci i są biedni ¯\_(ツ)_/¯ Mogę się o firze wypowiedzieć, uczą dobrze, duży nacisk na stronę praktyczną, duże wsparcie od uczelni jeśli chodzi o pomoc w uzyskiwaniu dodatkowych certyfikatów, wyjazdów, praktyk, szkoleń. Ja jestem bardzo zadowolona, drugi kierunek robiłam na UW i niebo a ziemia, na Koźminie nikt Ci nie robi łaski, że Ci pomoże albo Cię obsłuży. Uczyć się trzeba, ale idą na rękę jeśli chodzi o zdawanie
@skrzypsonek: Bo ja wiem, pewnie zależy od Twoich predyspozycji... Nawet w ramach jednego kierunku możesz pójść na specjalizację bardziej techniczną albo teoretyczną, nie wiem co dla Ciebie jest łatwe a co trudne. A co do dziennych vs zaocznych to też musisz sam się zastanowić czy dasz radę pracować 5 dni w tygodniu i co drugi weekend siedzieć cały dzień na uczelni, a czy z drugiej strony będzie Cię stać na czesne
@skrzypsonek: pianinka wszystko już ładnie opisała, a ja dodam od siebie, że byłem na dziennych, a teraz na zaocznych i na zaocznych jest trochę łatwiej. Tzn materiał ten sam, ale traktują bardziej ulgowo czyli np na jednym przedmiocie nie musimy uczyć się teorii, a na drugim nie sprawdza listy.