Wpis z mikrobloga

#prawo #podpis #kiciochpyta #urzadskarbowy
Ej pytanie, bo mnie urzędniczka wk0rwila - cofnęli mi wniosek - bo jest według nich źle podpisany. Był do dokument elektroniczny podpisany certyfikatem kwalifikowanym ( podpisem elektronicznym) No i baba twierdzi, że musze jeszcze raz wniosek złożyć bo na "dokumencie nie ma podpisu" W sensie na końcu nie jest napisane "Daniel Kubiak" - po ch0j mam to pisać w wordzie jak w pliku podpisu xades ma wszystkie dane kiedy i kto podpisał ten dokument. W ogóle jest gdzieś taki artykuł gdzie na dokumencie, gdzie widnieją moje dane w lewym górnym rogu mam jeszcze na końcu dokumentu wpisywać swoje imię i nazwisko - bo to jest podpis elektroniczy ?
  • 3
@shitman6 wydaje mi się, że jeżeli dokument został podpisany podpisem elektronicznym (certyfikat kwalifikowany) to brak imienia i nazwiska na końcu formularza nie powinien stanowić braku formalnego wniosku. Sprawdzałeś może czy dla Twojego wniosku składanego w postaci elektronicznej został określony w rozporządzeniu wzór? Jeśli jest specjalny wzór wniosku składanego w postaci elektronicznej, który przewiduje wpisanie imienia i nazwiska na końcu to mogliby cofnąć, natomiast jeśli wzór jest taki sam dla postaci papierowej i