Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Z prawdziwym rozbawieniem obserwuję akcję #dziewczynybeztabu.
Jedyne refleksje w stosunku do mireczków, jakie mi się nasuwają:
1. Lubują się we wchodzeniu z buciorami w cudze życie, bo całkiem możliwe, że nie mają własnego.
2. Bardzo nisko stawiają sobie poprzeczkę, dzięki której czują się lepiej.
3. "#!$%@?", czyli zdrady oraz rozmowy na różnym poziomie o sprawach intymnych wystarczają im za pretekst to dehumanizacji innych ludzi.
4. Jedyne do czego ta akcja może doprowadzić, to nie do tego osławionego "wytępienia #!$%@?", tylko do tego, że albo następni administratorzy grup tego typu będą lepiej je chronić, albo ich członkowie nie będą się do takich rzeczy przyznawać (filmowa prezentacja odpowiedniego toku myślenia poniżej).

Zdradę potępiam, ale to nie moje życie, mam swoje, którym się cieszę. Buziaczki.

#oswiadczenie #patologiazewsi #shitwykopsays #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 11
@Kleki_Petra czyli mam rozumieć, że gdyby cię żona zdradzała i ktoś by o tym wiedział to ma ci nie mówić bo to było by wtracanie się w twoje życie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kleki_Petra ale #!$%@? mnie obchodzi spektrum szarości. Tak jak ty to #!$%@?ą ci co sami maja coś na sumieniu (°° proste wiem to informuję typa najlepiej anonimowo i mam już to w dupie. Jest debilem to wybaczy nie jest to ja pogoni jego sprawa. Ja mam rączki czyste bo zrobiłem dobry uczynek ( ͡º ͜ʖ͡º)