Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy jest to normalny efekt, ze po wypiciu jednego piwa ewidentnie czuje ze je wypilem? Albo podobnie z kawa, wypije jedna i jestem ewidentnie rozbudzony, wypije dwie i znajomi smieja sie, ze zachowuje sie jak wiewiorki z filmow animowanych ktore wypily kawe, doslownie jakbym sie czegos nawciagal.
Efekt ten mam od zawsze, kiedys myslalem ze po zwiekszeniu masy ciala sie to zmieni, ale niezaleznie od wagi i wieku (w wieku 19 lat jakies 74kg, przed 2 latami bylo 85kg, a obecnie 78kg przy lvl 25) efekt jest ten sam.

Powinienem zrobic jakies szczegolne badania? Wszysykie wyniki z krwi mam zawsze w normie.
#medycyna #alkohol #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stefan_banach: Mam tak odkad mialem po raz pierwszy stycznosc z alkoholem i kofeina. Niezaleznie od tego czy pilem wiecej w okresie studiow, czy pije mniej tak jak teraz (srednio 1, 2x w miesiacu, przewaznie konczy sie na jednym piwie, dawno nie wypilem wiecej jak 2, max 3).
  • Odpowiedz
@w__w: raz czuje po jednym, raz praktycznie nie czuję 4. raz po jednym bym pospał, innym razem z każdym mam więcej ochoty do działania xD
nie wiem od czego to zalezy.

kawę lubię, ale nie czuję właściwie jej efektów.
  • Odpowiedz
@w__w: jak pijesz raz w miesiącu to normalne, ze czujesz :D
ja tez pije raz w msc albo rzadziej i tez mocno czuje
w sobote wypilem 2 to juz mialem konkretnie [ale po 2 oczywiscie dokupilem kolejne 2]
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stefan_banach: Wspomnialem rowniez, ze w trakcie studiow przy czestym piciu bylo identycznie. Obecnie nie mam porownania, bo nie pije tak czesto
  • Odpowiedz