Wpis z mikrobloga

Ja tam nie mam pretensji o to, że NK zginął jak zginął. Umiarkowanie mnie boli, że nikt ważny nie zginął, bo było widać że scenarzyści odlecieli od klimatu Martina i nie zamierzają trupów kłaść gęsto i bez powodu.

Ale że do k****y nędzy nie było żadnego wyjaśnienia o co chodzi nocnemu królowi, że jego świta NIE ZROBIŁA NIC w całym odcinku, że nie wiemy o co kaman z tą #!$%@?ą sroką, 6 książek, 8 sezonów i wszystko to #!$%@? warte, jedna z największych tajemnic świata fantasy rozwiązana na poziomie filmu klasy B.

#got
  • 9
Ale że do k****y nędzy nie było żadnego wyjaśnienia o co chodzi nocnemu królowi


@Iudex: przecież było powiedziane zniszczyć ludzi bo do tego został stworzony przez dzieci lasu, tylko się zbuntował i ich też zabił. To wiemy od 6 sezonu i tu tajemnicy w serialu nie było, no i jeszcze wyjaśnienie że chciał zniszczyć trójokie wrony bo one mają dostęp do wiedzy o przeszłości. Niezbyt wyrafinowane ale to już 2016 było
@Iudex: Zgadzam sie i jestem zaskoczony z jaka latwoscia ludzie tu łykają to szczątkowe, wyciagniete totalnie z dupy wytlumaczenie, ktore nawet sie samo w sobie nie trzyma kupy. Jedyne wytłumaczenie jakie mi przychodzi do głowy to że NK jeszcze w jakiejś formie powróci i dowiemy się też np. co Bran robił z tymi krukami podczas bitwy, bo zdaje się, że był zajęty czymś ważniejszym niż pomoc w obronie.
@Iudex: Dzieci Lasu walczyły z tak zwanymi 'Pierwszymi Ludźmi', którzy przybyli zza morza, to one kultywowały religie i wierzenia, które potem przejeła 'teraźniejsza' północ, czyli potomkowie Pierwszych. Dzieci Lasu stworzyły Innych własnie w celu walki z Pierwszymi, ale coś poszło nie tak :v
A niby dlaczego Dzieci Lasu chciały zniszczyć ludzi? I dlaczego chronily Brana by ten został #!$%@?ą sroką i żeby pamięć ludzi jednak przetrwała? To się kupy nie trzyma.


@Iudex: No przecież go stworzył gdy walczyły z pierwszymi ludźmi o westeros ale zwrócił się też przeciwko nim więc ostatecznie pomogły pierwszy ludziom go pokonać i zbudować mur. Czy się trzyma kupy czy nie taka jest serialowa wersja i o tym wiemy od