Wpis z mikrobloga

Witam @moderacja. Wciąż nie udzieliliście odpowiedzi na zadane pytania, więc pozwolę je sobie tutaj powtórzyć:
1- Co to są wojenki polityczne?
2- Co oznacza walka z "lewactwem" i czy to oznacza, że krytyka lewicy jest zabroniona na tym portalu?
3- Czy walka z "prawactwem" też będzie banowana?
4- Czy możecie pokazać w jaki sposób dochodziło do moich manipulacji głosami? (multikonto, mirkolisty)

Jestem przekonany, że na trzy pierwsze pytania odpowiedź chcieliby znać także inni użytkownicy i ułatwiłoby im to używanie serwisu, bez niepotrzebnego łamania regulaminu.
Pytanie będę powtarzał, aż do uzyskania odpowiedzi, lub bana, jeśli uważacie, że pytanie te łamią regulamin.
Pozdrawiam
#moderacja #wykop #kiciochpyta #pytanie #kamien #neuropa #4konserwy #wojenkipolityczne
1/?
źródło: comment_8eKv7gWGtesYIRHAtXgFN3mJ8KPf0aMl.jpg
  • 16
@kamien23: Wojenka polityczna jest wtedy jak jakiś tęczowy moderator ma spiek dupy o twoje posty i ci daje bana pozaregulaminowo.

Zmień strony konfliktu, zostań tęczowym wojownikiem tęczowej armii, bredź o pedałach, imigrantach i w ogóle prowadź walke z prawactwem i wrzucaj wulgarne memy o kościele to będziesz nietykalny, wręcz twoje posty będą przypinane na główną.

To tylko i wyłącznie twój wybór czy chcesz być gnębiony czy promowany także nie mniej pretensji,
@kamien23: Ech, Kolego, obawiam się, że jedyne co osiągniesz, to kolejny ban.
Ja próbowałem poprowadzić dialog z Moderacją, nawet dostałem w jednym wątku odpowiedź od @a__s, ale potem, po kilku godzinach, cały wątek został skasowany. Kolejna próba uzyskania wyjaśnień którą podjąłem tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/40398497/a-s-moderacja-z-nieznanych-mi-przyczyn-watek-w-kto/
wciąż pozostaje bez odpowiedzi.
Moim zdaniem przyczyna jest prosta. Decyzji niektórych moderatorów po prostu obronić się nie daj, jednak Wykop nie może przecież podważać decyzji swoich własnych
ja tylko próbuje im zadać pytanie

@kamien23: Doskonale to rozumiem. Też próbuję się dowiedzieć, bo było przyczyną takiej a nie innej reakcji Moderacji na moje wpisy. Niestety, rachunek prawdopodobieństwa wskazuje na moją tezę przedstawioną wpis wyżej. Tak więc cokolwiek idiotycznego zrobi którykolwiek z Moderatorów, to w ramach utrzymywania status quo, Moderacja będzie bronić tej decyzji.