Wpis z mikrobloga

Alez ja sie mega rozczarowalam NK z #got az musze to rozchodzic.
Strasznie nie lubie takich jednoplaszczyznowych zlych charakterow. ''Jestem wrraaaaaa taki straszny zimny dran i mam taka spieta dupe wiec tak flegmatycznie bede chodzil, tup. tup. tup. i teraz bede szedl przez swiat i robil lodowa rozpierduche bez celu, ladu i skladu a jak juz wszystko zniknie to tak sobie bede stal i patrzyl na to wraaaa. Bo jestem ZLY'' Got tak umiejetnie podwaza pojecie dobra i zla w zaleznosci od sympatii do poszczegolnych bohaterow i ''punktu siedzenia'' a glowny czarny charakter jest tak wydmuszkowym ZLEM, ze polowe postaci da sie posadzic o wieksze wyrachowanie.
Gdyby jeszcze dano mu jakakolwiek (nawet idiotyczna) motywacje do robienia tego, co robi, bo tu nawet zadza wladzy nie jest zadnym powodem. A wiec czym NK ma wladac jak wszystko, co wmiare inteligentne rozpierdzieli? Bedzie krolem zab pierdzacych w stawie, czy zombiakow ponizej poziomu owych zab? Swietna wizja, bulwo, sam NK popadl by w depresje to mieisacu na pogorzelisku, ktore sam stworzyl. Wyrznal najciekawsze malpki, ktore mogly mu dac cien rozrywki.
Gdzie sens? Mial niby kumpli, ale okazaly sie jego klonami. No to jeszcze smutniejsza sprawa, pojawienie sie Wilsona byloby kwestia czasu.
Mogli mu chociaz dac jakis potomkow, lud, centrale z zaswiatow, Zordona, no nie wiem, obcych albo jakies diably od kociolkow spod ziemi, ktore mu zlecily ta rozpierduche, bo chca np eksploatowac jakis surowiec, czy maja nowa wersje ludzi do zaimplikowania, albo niech chociaz ten NK ma bobasa jak Yubaba ze Spirited away, ktory zywi sie tylko prosem i on musi wszystko wyburzyc i zasiac kasze. Nadal lepsze niz nic.
no cokolwiek, cokolwiek. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
@Eoon: no niby tak ale wyszlo pokracznie. Skoro koles jest maszyna do zabijania i niszczenia, to powinien byc mniej... patetyczny? wladczy? inteligenty? mniej przypominac krola? Po co on jest w ogole humanoidem jakims takim, czy jest jakis powod czemu nie mogl byc np centaurem? Jak sie sugeruje postac czloiwieka i daje mu rozumne oczy, ktore wygladaja na troche bardziej ogarniete.... to trzeba juz jakos dopelnic wizerunku i dac mu motywacje wyzsza
@orzeszkowakrolowa gosc 8 tysięcy lat tkwi w ciele potwora, jaką on ma mieć motywacje? Chcę zniszczyć ludzkosc i zakonczyc ich historie na ziemi, proste ale logiczne. Zwykla zemsta. A kogo ma przypominac? Dzika? O jego inteligencji duzo nie wiemy. Moglby byc centaurem no bo czemu nie.
@Eoon: ja tam lubie jak da sie chociaz troche kibicowac zlej postaci tez i lubie sobie wymyslac scenariusze, co by bylo gdyby tutaj: gdyby maly ziemniaczek go nie zaciukal... no i byloby wcholere nudno na tym swiecie.
A majstersztykiem byloby gdyby zaprezentowac fanom zalazek nowej koncepcji swiata po zabicu ludzi. a tak to glownym powodem formy NK jest tylko to zeby pozabijal tych mniej lubianych bohaterow. To juz lepiej jakby NK
@orzeszkowakrolowa: Podobieństwo do człowieka wynika z tego że ...NK był człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°),
dzieci wojny (tfu, dzieci lasu) #!$%@?ły się na ludzi bo jak to ludzie niszczą wszystko i grają szefów.
Złapały jednego ziomeczka i wbiły mu w serducho (już zapomniałem co to dokładnie było, ale CHYBA smocze szkło?)