Wpis z mikrobloga

@acdart: Nie wiem jaką mam grupę i nie wiem czy po prostu mogę to robić oraz czy muszę się umówić czy mogę iść tak po prostu do punktu? Ogólnie boję się że ze strachu nie dam rady i w trakcje zrezygnuje albo coś i będzie lipa ^^
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: jeśli nie masz przeciwskazań (wypis jest w googlach, za dużo pisania) to idziesz normalnie, czeka Cie krótki wywiad, pytania czy na coś chorujesz, czy byłaś w ostatnim czasie za granicą, jakie leki bierzesz. bada Ci ciśnienie a potem sadza na fotel i zaciskasz sobie gniotka.
  • Odpowiedz
  • 1
@SiemkaKtoPeeL
To tak:
Grupy też nie znałem, oni to ustalą po pierwszym pobraniu.
Nie pamiętam czy przy pierwszej wizycie wezmą ci od razu 450 ml, czy wezmą próbkę na badania. Mi chyba wzięli od razu, bo trafiłem w czasie, gdy stany były krytyczne, a mam grupę 0 Rh+.

Sytuacja wygląda tak:
Bez umawiania się przychodzisz do punktu. Najlepiej inny dzień niż piątek, bo wtedy tłum "honorowych" walczy o długi weekend. Najpierw wypełniasz
  • Odpowiedz
  • 1
@Suheil-al-Hassan:

Właśnie zastanawiam się również jak bardzo osłabi mnie to? chciałbym na następny dzień iść normalnie do pracy :P


Ja chodzę tego samego dnia do pracy, ale to dlatego, że nie mam objawów po oddaniu krwi, a też pracy nie mam ciężkiej. Ale z reguły jakiekolwiek objawy mijają tego samego dnia. Odradzam w piątki, bo wtedy najwięcej ludzi i się naczekasz w kolejce.
  • Odpowiedz
  • 2
@SiemkaKtoPeeL nie, błędem jest świadome kłamanie w ankiecie.

To nie jest tak, że prosto z twojej żyły krew leci na piętro wyżej rurką do bloku operacyjnego. Krew jest badana.

Sama ankieta jest pewnie gdzieś dostępna w necie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acdart: Grupy też nie znałem, oni to ustalą po pierwszym pobraniu.
Nie pamiętam czy przy pierwszej wizycie wezmą ci od razu 450 ml, czy wezmą próbkę na badania. Mi chyba wzięli od razu, bo trafiłem w czasie, gdy stany były krytyczne, a mam grupę 0 Rh+.

Say whaaaat nyga?
  • Odpowiedz