Wpis z mikrobloga

Ubrany #!$%@?, ale nie razi w oczy, czego nie mozna powiedziec o tych dwoch kolesiach po prawo, jak na nich patrze to rzygac mi sie chce. Te japonce to jak #!$%@? cossplaya to nie poznasz ze chlop, a tutaj to chyba tylko ta po lewo to baba, chyba bo tez ma jakies dziwne meskie rysy
@Clefairy a ja mam to w #!$%@? #!$%@?. W sensie wszystkich, którzy mówią, że może ma #!$%@? albo, że nie każdy musi byc modny. Mnie też tacy ludzie #!$%@?. Wystarczy wyjść z domu i trochę popatrzeć jak ludzie na ulicy wyglądają, a jak wyglądasz. #!$%@? nawet tego nie trzeba robić, teraz sie to nawet w internecie rzuca bo na kazdym kroku widzimy zdjęcia ludzi z otoczenia bliższego, dalszego na ig i fb.
@Clefairy bo jak wykopowy idol wygląda obrzydliwie to może wyglądać obrzydliwie, ale jak ktoś byle wstawi zdjęcie swojego outfitu czy ryja to już ble. Może i jest super gościem z super contentem, ale wygląda źle. Ludzie jak mają kogoś za idola to nie potrafią przyjąć chociaż odrobiny krytyki, albo nawet czyjejś opinii obok której mogą przejść i mieć wywalone. Lubisz jeść pomidory z cebulą? Zaraz się ktoś przywali, że pomidory tylko z