Wpis z mikrobloga

@lwonly: Ja miałem XR i zmieniłem na S10 i to była najlepsza decyzja w tym roku. XR straszne drewno. W samsungu można sobie wszystko ustawić np. wertykalne menu ostatnich aplikacji (jest dużo lepsze od poziomego, bo na start widać 6 apek), przycisk bixby (do 8 różnych ustawień, ja mam akurat 6, bo więcej na razie nie potrzebuje), ekran większy i dużo lepszy, mimo mniejszych rozmiarów (sic!), działa szybciej w takim sensie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marek1991: ale obecnie mam androida, i mam wszystkie opcje o których mówisz, i prawdę mówiąc już ich nie używam dlatego wgl rozważam kupno iPhona. Już nie bawi mnie idealne dostosowanie telefonu pod wszystkie widzi misie, a oczekuje telefonu który mi się nie będzie zacinał i po roku nie będę chciał zmieniać.
@wegetacja: @rybak17: @Pan_Slon: no właśnie dlatego myślę nad jabłkiem, a jak wam w waszych modelach bateria wytrzymuję?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marek1991: nie ze nie wymagam, ale już nie bawię się w idealne dostosowanie + nie robię zdjęć nocnych, ma być poprostu niezawodny i na więcej niż rok. i dlatego wgl się nad nim zastanawiam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marek1991: nie ze nie wymagam, ale już nie bawię się w idealne dostosowanie + nie robię zdjęć nocnych, ma być poprostu niezawodny i na więcej niż rok. i dlatego wgl się nad nim zastanawiam.

@lwonly: no to zdecydowanie XR
@wegetacja W czym bije samsunga? Właśnie rozważam zakup nowego telefonu. Celowalam w pierwszej kolejności w samsunga s10, ale rozwazam iphone XS (kompaktowy rozmiar). Boję się jedynie zmiany systemu bo nie miałam doczynienia z ios