Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1229
Kiedy wrzucasz Wpisy od 5 lat takie jak przed challanegem.

Komentarze w stylu "Twoj czas się skończył i #!$%@?" XDD

Wchodzisz na profile delikwentow.
Konta założone miesiąc temu.

50 wpisów dziennie o Kononowicz i p0lkach XD

Ja #!$%@? XD

Dawać na czarnolisto prosiłem, ale widać lubicie jak dupa piecze xD

#gownowpis #przesryw
  • 74
  • Odpowiedz
to, że ktoś pisze o kononowiczu albo polskich kobietach, to nie znaczy, że jest od razu gorszy od ciebie dzbanie, atencjuszu. Widać jakie masz o sobie mniemanie... stawiasz się ponad innych? żal mi ciebie chłopczyku


@Damianowski: Niby umie stawiać przecinki, a nie wie, że zdanie rozpoczyna się wielką literą xDD
  • Odpowiedz
Za kazdy autorski content ode mnie wielki + Bo jak widze ze 95% contentu na wypoku, to przeklejka z goracych, albo wałkowanie tych samych past, to az mi sie chce rzygac. Nie wiem na #!$%@? ci ludzie licza, lezy taki obrazek w goracych juz po raz etny, a ci tak po jakiegos #!$%@? wrzucaja go na mirko, nie wiem po jaki #!$%@?. Albo ja robie sobie zdjecie zioła jak jeszcze paliłem, zdjecie
  • Odpowiedz
@Damianowski: od kiedy na portalu pojawiły się te dzieciaki z patostreamów tutaj już nie da się być normalnym, bo przytłacza Cie spam tych pseudointeligentów wyzywających Cie od stulejarzy, białych rycerzów itd. xD

już dawno zacząłem tęsknić za niewinnym gównowpisowaniem Turqi czy innych lasek z dawnych lat
  • Odpowiedz
to, że ktoś pisze o kononowiczu albo polskich kobietach, to nie znaczy, że jest od razu gorszy od ciebie


@Damianowski: nie wiem czy od niego, bo nie znam ziomka, ale generalnie ktoś kto #!$%@? wpisy o tym jak ogląda patologie, albo jakieś wysrywy o p0lkach to raczej tak - jest dość #!$%@?. trudno jest mi tak na szybko wymyślić niższą formę życia
  • Odpowiedz
@Damianowski: ludzi poprostu #!$%@? atencjusze tacy jak Ty. Mogles wrzucac zdj bez mordy to moze jakos lepiej by to zniesli. Jestesmy krajem malkontentow, czego Ty oczekujesz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz