Wpis z mikrobloga

Ostatnio gdzie się nie obrócę, czy to w internecie, czy to w ramach pogawędek ze znajomymi o NBA słyszę zachwyty nad Durantem.
"Widziałeś ostatnie mecze Duranta? Jaki przekozak!"
"Nigdy nikt takiego #!$%@? nie robił w playoffach"
"Trzy ostatnie mecze KD z Clippersami to kosmos. Średnio ponad 42 punkty!!!"
"Durant pokazuje w tych playoffach, że jest GOATem".

No #!$%@?. Durant to obecnie moim zdaniem najlepszy gracz w NBA i naprawdę jest świetny, ale może by tak niektórzy zeszli na ziemię z tym GOATem. Takiemu Jordanowi i paru innym to on może piłki pompować.

#nba #zalesie
  • 16
@kasztan00: po pierwsze może im pompować bo co? Bo nie ma pierścieni. Przeciez skillem i tym co sam może zrobić z meczem powili wchodzi do towarzystwa z młodym Lebronem, Kobem czy za pare lat nawet Jordanem, czemu niby nie? Jakby jeszcze poszedł zdobyć ze 2-3 pierścienie z kimś innym? Paanie sky is the limit.
@iAmTS:

Nie chodzi o pierścienie. Facet jest dobry, nawet bardzo dobry, ale nie aż tak, żeby robić z niego kozę. LBJ, Bryant są jeszcze poza zasięgiem, a Jordan to już w ogóle. Raptem dziś rano musiałem jednemu wyznawcy Duranta (pół roku wcześniej był wyznawcą Lebrona ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) pokazać kilka jordanowskich linijek z paru różnych serii playoffów. Nie z jednego meczu, ale średnich z jednej
@Weed233:

Fakt, Harden też daje radę, ale jego akurat nie trawię, więc nie chcę o nim rozmawiać. Chłop mnie #!$%@? swoim zachowaniem i tyle.

Z tych, co jeszcze są w playoffach, to najbardziej lubię Jokicia. Facet gra jakby łączył siłowy styl lat 90. ze współczesnym. Podoba mi się to.
@kasztan00 bardziej chodzi o to że Durant robi te 32 PPG na przyzowitej skuteczności (daleko tu od świetnej) a ludzie reagują jakby to było coś czego nigdy nikt nie grał xD

A Clippers to najgorszy def team tych PO więc trochę naciągane są zarówno jego jak i Stepha staty z nimi
@miki4ever: Nie wiem, czy to dobry argument z tym TOP 100, jak w TOP100 pewnie nawet się miejsce dla Carmelo lub Ostertaga znajdzie :)

@kapajszko
O Bryancie nie pisałem nic, bo choć to był bardzo dobry grajek, to jednak był po prostu tylko znacznie gorszą kopią Jordana.
@kasztan00: znowu się nie zgodzę. Znacznie gorsza kopia Jordana to było multum zawodników co nie było nawet liderami innych drużyn, Kobe był topowym zawodnikiem. Na tej zasadzie taki Duncan to dla ciebie amator co nie umie piłki odbijać? Zachowajmy proporcje.
@miki4ever:

Nie zrozumieliśmy się. Nie pisałem, że Bryant nie był graczem ze ścisłego topu. Za bardzo pewnie poszedłem na skróty. Chodziło mi o to, że KB nie powinien być w ogóle brany pod uwagę przy rozmowie o GOATcie, bo przegrywa wszystkie porównania z Jordanem, a jego styl gry pokazuje wyraźnie, że był kopią Jordana, ale gorszą.

Nie oznacza to oczywiście, że był słaby, bo wprawdzie wyżej ktoś napisał, że nie mieści