Wpis z mikrobloga

@Piezoreki Nie pamiętam jakie były początki tego. Ale wiem, że od 2007 leciał na TVN 7. Później jakoś po 2010+ leciał na jakimś Comedy Central czy podanym kanale. Pewnie nadal gdzieś go puszczają od czasu do czasu :p

@ein-abychon Ehh, musimy coś zmienić w życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pafeuuu czy ja wiem? Dexter kojarzy mi się dobrze, bo kiedy oglądałem go było w moim życiu fajnie. Teraz jest kiepsko i nie chciałbym sobie psuć wspomnienia o nim. Poza tym, to ponoć końcowe sezony są słabe
@ein-abychon: kiedyś może i tak. aktualnie seriale koncentrują się na opowiadaniu historii więc mogę się zgodzić tylko do tych, które oglądane wyrywkowo sprawiają przyjemność jak np. Friends, House, Chirurdzy (chociaż nigdy nie oglądałem). jeśli fabuła nie jest liniowa a polega na tym, że w każdym odcinku dostajemy inną historię, która może przez sekundę jest powiązana z głównym wątkiem wtedy nie widzę sensu oglądania takiego serialu w trybie binge-watching.
Klucz do wszystkiego był w liście który Monk miał w posiadaniu cały czas tylko nie chciał go przeczytać. (czy jakoś tak)


@drzuo: Daj spoiler bo nie chce mi się oglądać. Kto zabił Trudi?( ͡° ͜ʖ ͡°)