Wpis z mikrobloga

@JungleJamPL: Bawiłem się, nie polecam. Właściwie jedyna wada to fakt, że masakryczne wolno działa. Mam na githubie przerobione demko, które zamulało już na starcie, a po chwili przeskakiwania poprzez widoki zwalniała tak, że była zupełnie nieużywalna. Jeżeli poprawili wydajność, to polecam.
  • Odpowiedz
@JungleJamPL: Dokładnie, przeszedłem wtedy na QMLa (mimo wszystko ideologicznie bardzo podobne) i nie ma porównania, niestety JavaScript i żeby używać pythona to trzeba używać PyOtherSide.
Natomiast jeżeli wystarczy składnia pythona zamiast prawowitego to można jeszcze spróbować wyżeźbić apkę w godocie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JungleJamPL: jak masz się uczyć Pythona od zera by napisać apke to nie warto. Jak chcesz zacząć pisać apki na poważnie, zawodowo to nie warto. W takich przypadkach lepiej ogarnąć kotlin/swift albo React Native.

Jak po prostu musisz w pracy/na studiach napisać na szybko jakaś jedna apke i znasz się trochę na Pythonie to pewnie warto spróbować.

Ja tam uważam że dobry programista w miesiąc jest w stanie opanować nowy język/framework
  • Odpowiedz