Wpis z mikrobloga

Śmieszne to, ze na temat samotności i braku bliskości drugiego człowieka maja do powiedzenia najwiecej normiki, którzy mieli po pare związków i fhui znajomych/przyjaciół
I tylko czkam na komentarze normikow, ze można być samotnym w związku i ze znajomymi XD powiedz to osobie, która bliskość miała jedynie przy porodzie od matki.
#przegryw #rozwojosobistyznormikami #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 31
@Bochun: nikt mnie nie musi pocieszać, ja nie mówię tylko o sobie tylko o biednych ludziach, którzy nigdy nie doznali tego uczucia
@arek4444: jakieś pare miesięcy temu tez wiedziałam jak to jest i znam to uczucie. Znajomych tez dalej nie mam
@DinaKaliente: Tacy od zawsze bedacy w zwiazkach potrafia jeszcze sie smiac z przegrywow, ze ci tak mocno skupiaja sie na szukaniu rozowej, a to powinien byc tylko dodatek do zycia faceta bla bla bla Tacy pewnie głodującemu dziecku w Afryce by powiedzieli, ze nie powinno skupiac tylko na jedzeniu, powinno pomysleć o ochronie środowiska ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgnilem gdy w jednej gownoburzy rozowe 30+ bedace w
@KarPaKo: Lepiej tam pisaly juz takie wysrywy, ze ons w kiblu w klubie to jest ok bo oboje sie sobie podobacie i wyrazacie chec na stosunek, seks z diva to źle bo wychodząc z pozycji siły (XD) zmuszasz (XD) kobiete do stosunku, ona na przyklad moze sobie pomyslec cos zlego o tobie albo nawet sie toba brzydzic i tym ja krzywdzisz (XD).

Niestety nie odpowiedzialy juz na pytanie jednego mireczka czy