Wpis z mikrobloga

@thegiermen: na binance musiałem nagrać filmik jak loguje się do blockchain.com i pokazuje txid transakcji, po kilku dniach zwrócili, nie pokazuj nigdzie swojego txid transakcji bo ktoś inny się po nie zgłosi, wyślij txid do bimbaj i czekaj ¯\_(ツ)_/¯
@thegiermen: Ta giełda to śmiech na sali tu nie chodzi o to, że trzeba czekać 60 dni bo ktoś inny się po to może zgłosić oni odpisują, że trzeba czekać do 60 dni na KAŻDY problem dziś przez ewidentną winę po stronie bitbaya zamroziłem sobie 506 xlmów i teraz czekaj kuźwa 60 dni bo w firmie jedna osoba odpisuje dramat
@plaisant: @public_html: Wybaczcie za brak odzewu ale właśnie przez takie zamrożenie salda po wysyłce na portfel nie mogę nic zrobić jak tylko czekać na szanowny support bitbaya wypłacam wszystko i kończę z ich pseudo giełdą
@Hebano: trochę Twoja wypowiedź jest niezrozumiała. to ewidentna wina bitbaya jest?
@thegiermen
Po utworzeniu ticketa aby nie czekać długo na odpowiedź wystarczy napisać na czacie podając nr ticketa. Można również napisać na fb, forum bitcoin.pl prywatną wiadomość albo zadzwonić na infolinię.
Dla chcącego nic trudnego, można nawet im zaproponować rozwiązanie stosowane na binance i udowodnić że to twoje xlmy
@Hebano: napisz na czacie numer ticketa albo na forum bitcoin.pl w prywatnej wiadomości ew. zawołaj tu bb albo zadzwoń na infolinię.
@thegiermen czat jest na stronie pomocy, nie zawsze jest dostępny na FB nie przyjmują zgłoszeń ale jak masz ticket to nr możesz im podać aby przekazali dalej.

Jak ktoś wyżej napisał na 60 transakcji 5 poszło bez memo, więc trochę mają więcej roboty niż ostatnio przez tego dropa
@czupryneq: no pozdro xD a kto wysłał na zły adres? BB czy Ty i w ogóle z jakiej wspaniałej giełdy korzystałeś mogąc wypłacić LTC na adres BTC. Ogólnie to giełda mogła mieć to gdzieś i nic Ci nie odzyskiwać.
Mieć pretensje do giełdy za swoje błędy. W takiej sytuacji to się kładzie uszy po sobie i grzecznie czeka.
Ja odzyskiwałem od poloniexa 4 miesiące XRP w ogóle nie wyszły z giełdy.