Wpis z mikrobloga

przeciez te stare wozy to byly straszne trupy - wszystko trzeszczalo, wycieralo, przyciski padaly jedne po drugich, wszystko spasowane bylo max przez rok-dwa a pozniej padalo. Jedynie silniki trzymaly poziom. Takie gadanie "ze kiedys to bylo lepiej"... Pamietacie tylko losowe rzeczy, a wad juz nie


@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: Dobre, dobre, szkoda że gówno prawda.
  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja: Też jestem tego zdania. Mam i jeżdżę na co dzień e38 ;) Ergonomia na najwyższym poziomie, konsola środkowa skierowana w stronę kierowcy, no i materiały na wysokim poziomie. Nic nie trzeszczy pomimo tego że auto ma 20 lat. W nowych furach wnętrza są efektowne, w niektórych nawet ładne, ale naprawdę sterowanie wszystkim z panelu jest jakimś chorym pomysłem. Brak fizycznych przycisków do sterowania nawiewami to już jest szczyt :)
  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja: Ale tak na prawdę niewiele aut miało fajne wnętrza. Ta tutaj Alpina faktycznie ma super wnętrze (bazuje chyba na 7 albo 5, które w standardzie są fajne). A teraz popatrzmy na inne auta z niższych półek. Golf 3 np. Już taki ładny nie był (aczkolwiek to rzecz gustu). Teraz nawet te najtańsze modele są bardzo ładnie zrobione w środku, chociażby Audi A3 (bo takim miałem okazję jeździć) w środku wygląda
  • Odpowiedz
@Kamerzysta325: nie no pewnie, bloki z wielkej płyty to też brzydactwo tamtych czasów :) nie piszę nigdzie, że wszystko było super. Zapamiętałem po prostu wizyty wuja i porównanie do Poloneza/Fiata :) To była przepaść na tamte czasy :) Teraz granica między premium a półpremium się zaciera :) Dobry #!$%@? wygląda czasami lepiej niż tania audica ;)
  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja: Ja tam się zgadzam, też mi się podoba ten 'klasyczny' premium z lat 90 i wstawkami z drewna. Chociaż wolę jasne wnętrza, tak czarnym tez nie pogardzę.

Sam mam podobne jak to, tyle, że wersję przed liftową wiec bez radia z tv i przycisków na kierownicy.
Kurła, w latach 90tych kiedy rodzice mieli malucha takie coś widzieć, to był sztos i coś niewyobrażalnego jak Nowy Jork.
rzeznia22 - @nadmuchane_jaja: Ja tam się zgadzam, też mi się podoba ten 'klasyczny' p...

źródło: comment_ihKj2sSReL4q5pJKWkZg7V3eNN6pUQKH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz