Wpis z mikrobloga

Kiedyś jak byłem młodszy widziałem taką akcję xD

U mnie na blokach robią chodniki, i jest sobie grupka budowlańców, typowi co piwko strzela i krzywo bruk ułożą, i są to albo sebki, albo już tacy 45+ co nie widzą już żadnej przyszłości.

Siedzimy sobie z ziomkiem na ławeczce, kulturka i idzie jedna taka dzida, normalnie 10/10, szpileczki wygląd #korpobitch

Jak przechodziła obok nich to oczywiście sebki rzucały jakieś teksty czy pomoc zakupy do domu zanieść, albo nawet jeden gwizdal tak lekko XDDD

Ale #!$%@? pech chciał ze jej mąż stał akurat pod klatką i widział całą akcję xD Nazwijmy jej męża łysy , a dlaczego? Bo chłop prawie dwa metry, napakowany jak autobus do Lichenia, typowe na tamte czasy tribale na łapach, wygląd jak #!$%@? gangus. Ogólnie spko gościu, dzień dobry odpowie normalnie, a jak kumpel nie mógł dać rady roweru schować do piwnicy bo był za ciężki to mu pomógł go wnieść.

Widzi cała akcje, to co miał przy sobie zostawił pod klatką i poszedł w ich stronę.
Zbliżał się jak #!$%@? okręt wojenny, zdążył urosnąć dwa razy po drodze xD
ŁYSY złapał jednego i się pyta czy ma #!$%@? problem, czy nauczyć go kultury do kobiet.
Wziął go za szyję, i rzucił go w ten wykop pod chodnik gdzie stała reszta. I zapytał się reszty czy coś im się nie #!$%@?ło w głowie czasami xD

15 typa obsrało zbroję, ani be ani me, jeden wszedł do koparki i zamknął nawet drzwi xD

#!$%@? jeszcze ich za burdel który zostawili wcześniej za sobą (czyli butelki pp wodzie, jakieś woreczki i te takie paski plastikowe co spinane są palety) i że mają #!$%@? 20 min aby to posprzątać i odszedł w stronę swojej klatki

Tamci stali jak pacholki, żaden z nich już nie był taki mądry jak wcześniej xD
Zostawili kostkę i zaczęli sprzątać xD

Ostatnio sobie przypomniałem z ziomkiem tą właśnie historie, a jak zobaczyłem mema to postanowiłem opisać trochę ( ͡º ͜ʖ͡º) może wyszła lekka #pasta

#heheszki #humorobrazkowy #takaprawda #takbylo #niezmyslam
Pobierz Birbirgo13 - Kiedyś jak byłem młodszy widziałem taką akcję xD 

U mnie na blokach rob...
źródło: comment_cUH1d4aGREre5D8FJ1pUg2AYWCmBPHE5.jpg
  • 72
@Kryptonim_Janusz: mam kumpla, 2 metry wzrostu, na szerokość drugie tyle, chyba z 47 w łapie, łysy, te klimaty. Koleś jest architektem oprogramowania w banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw koleś jeździł swego czasu corsą i jakiś sebek zaczął mu zajeżdzać drogę bo go obtrąbił za wymuszenie na rondzie. Ależ się zdziwił jak go na następnym skrzyżowaniu wyciągnął z beemki i wsadził trzymajac za głowę na dach beemki